موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

۹ مطلب در آذر ۱۳۹۹ ثبت شده است

حرف اخرجدیدترین فناوری آموزشی را فراموش نکنید

آموزش خوب برای کودکان همیشه یک نگرانی والدین است. یادگیری با استفاده از روش های کلاسیک و قدیمی همیشه بسیار وقت گیر و پرزحمت بوده است. در این بین داوطلبان به دنبال آسانترین روش یادگیری هستند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن کاملاً برای کنکور آماده شوند. آزمایشی که می تواند سرنوشت درآمد چند دهه آنها را نسبت به محل زندگی آنها رقم بزند. موسسات زیادی وجود دارند که در زمینه کنکور فعال هستند ، اما امروز می خواهم حرف آخر را معرفی کنم. این امر دنیای آموزش داوطلبان پذیرش را به سبکی جدید تبدیل کرده است.

 

داوطلبان پذیرش ، به ویژه کسانی که با سیستم جدید 6-3-3 تحصیل می کنند ، همیشه به دنبال آسان ترین و لذت بخش ترین روش برای تدریس هستند. در این میان ، موسسه حرف آخر این فرصت را برای اولین بار در رشته های کنکور در ایران به داوطلبان ارائه می دهد. ما جدیدترین سبکهای آموزشی را با استفاده از بهترین و به روزترین روشهای دنیا برای داوطلبان استخراج فراهم کرده ایم. آموزش این کنکور از دو جا متفاوت است. سطح اول استفاده از انیمیشن ها و تصاویر در شهود و آموزش است که می تواند به راحتی وارد نیمکره راست مغز شود که چندین برابر بیشتر است. سطح دوم استفاده از مدل سازی در آموزش است. پایه های این دو بنیاد حرف آخر لذت و سهولت یادگیری داوطلبان را دوچندان می کند. برای دیدن همه بسته ها در لیست قیمت محصولات حرف آخر ، وارد سیستم جدید شوید. در ادامه می توانید حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

لذت بخش ترین تجربه یادگیری در فروشگاه حرف اخر

حرف آخر برای تسلط کامل بر نرم افزار انیمیشن بصری ، آموزش ها و دوره های زیادی را گذراند و زمان زیادی را صرف ایجاد بهترین انیمیشن ها و تبدیل محتوای کتاب های درسی به انیمیشن ها ، با تجربه ترین ها کرد یکی از معلمان فراوان نمونه هایی که می توان برای درک تأثیر انیمیشن و شهود در آموزش استفاده کرد شامل فیلم هایی است که ممکن است چند سال پیش دیده باشید و اکنون صحنه ها و بخشهایی از آنها را بخاطر بسپارید و آنها را با کتاب مقایسه کنید. مدت زمان طولانی است اما محتوا کاملاً کمرنگ شده است. و این تفاوت در طول عمر به دلیل انتقال بصری مواد به نیمکره راست مغز است که طول عمر آن چندین برابر بیشتر از نیمکره چپ مغز است. همچنین در راستای عدالت آموزشی ، حرف آخر در آن روز 1.5 میلیون تومان حرف اخرE به دانشجویان عزیز ارائه می دهد.

 

یکی از شگفت انگیزترین محصولات فروشگاه حرف آخر شیمی حرف آخر است که با استفاده از روش های سنتی داوطلبان را مجبور به یادآوری مفاهیم قلدری می کند. اما در سری حرف آخر ، آموزش شیمی کاملاً منطقی است و استفاده از صحیح ترین روش ها ، برای مثال ، در آموزش شیمی ، برای اولین بار ، استاد شیمی ، پروفسور غلموسین شیروانی ، مفاهیم شیمی و آخرین کلمات مسائل را جدا کنید و هر موضوع بصورت جداگانه تدریس می کند که منجر به یادگیری بهتر با درک بهتر داوطلبان می شود. چنین سبکی از آموزش ابتدا در شیمی حرف آخر رونمایی شد و توسط پروفسور غلامحسین شیروانی ارائه شد. در ادامه می توانید محصولات اجی مجی دبستان را نیز مشاهده کنید. در ادامه می توانید موسسه حرف آخر آموزش جادویی دروس متوسطه اول تا کنکور را هم مشاده بکنید.

  • حرف آخر منتظری

کنکور مهمترین آزمون برای همه است و مدارس متعددی وجود دارد که وارد جو کنکور نشده اند. اما هر آزمون به ابزارهای خاص خود نیاز دارد. کنکور به دلیل بزرگی به همان ابزار نیاز دارد ، انتخاب بهترین منبع برای کنکور یکی از سخت ترین کارهاست. به نمایندگی از بهترین موسسه آموزشی با بالاترین نمره ، که هر ساله نتایج عالی می دهد و در سال 1998 ، با 51 مقام زیر 300 ، به عنوان بهترین موسسه کنکور انتخاب شد. در ادامه می توانید مقاله معرفی کامل موسسه حرف آخر ویژه داوطلبان کنکور و متوسطه اول را هم مشاهده بکنید. https://www.farsnews.ir/news/13990918000723/%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D9%85%D9%88%D8%B3%D8%B3%D9%87-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8%D8%A7%D9%86-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D9%88-%D9%85%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7%D9%87-%D8%A7%D9%88%D9%84 

مهندس عبدالرضا منتظری معلم ، ریاضیدان مشهور ایرانی ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تاسیس کرد تا سبک جدید یادگیری را به نامزدها ارائه دهد. این سبک که به عنوان ارائه پویا شناخته می شود ، همیشه دو اصل اساسی شهود و استفاده از الگوها را به جای فرمول ها آموزش می دهد. با سابقه درخشان خود در انتشارات دیجیتال ، این آموزش را به داوطلبان کنکور از سراسر جهان ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که می توانید برای استراحت خود یا فرزندان خود و کسب سودهای چشمگیر در کنکور از آنها استفاده کنید. در ادامه می توانید مقاله آموزش کامل دروس بدون حفظ کردن با حرف آخر را مشاهده بکنید.

آزمون نهایی تضمینی با حرف آخر

یافتن بهترین منابع آموزشی همیشه یکی از بزرگترین دغدغه های والدین و فرزندان است ، اما با تمرکز بر روی نتایجی که این شرکت هر ساله بدست می آورد ، می توانید در منابع این موسسه و هر منبع دیگری مانند کتاب و کلاس از این اطمینان داشته باشید. ناپدید می شود و وی با آموزش اساتید موسسه یک معلم خصوصی به خانه برد. یکی از مهمترین ویژگی های این شرکت که بسیار جلب توجه می کند پشتیبانی بی سابقه از این مجموعه است. در ازای دریافت محصولات علاوه بر ضمانت مادام العمر ، خدمات مشاوره ویژه کاملاً رایگان بوده و دیگر نیازی به هزینه ندارند. آنها هیچ پولی ندارند. ماکرو برای مشاوره در نظر گرفته نشده است و دانش آموز به شدت حمایت و آماده می شود تا سود بالاتری را در کنکور بدست آورد. می توانید دنبال کنید. در ادامه مقاله می توانید حرف آخر بهترین راهکار آموزش مفهومی دروس کنکور را هم مشاهده کنید. https://www.rokna.net/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DA%A9-12/637589-%D8%AD%D8%B1%D9%81-%D8%A2%D8%AE%D8%B1-%D8%A8%D9%87%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%B1%D8%A7%D9%87%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%85%D9%81%D9%87%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D9%88%D8%B3-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1 

همچنین لیست قیمت محصولات حرف آخر را با تخفیف ویژه مشاهده کنید.

پروژه 6040 حرف آخر سیستم جدید شامل دو بخش است: پروژه 60 و پروژه 40. در اولین انتشار ، داوطلب آموزش را از صفر تا صد بر اساس همان پویایی می بیند و پرونده آموزش را از صفر تا صد در 60 روز می بندد. این آموزش باید توسط بهترین مربیان کنکور ایران انجام شود.

مهندس عبدالرضا منتظری مدرس ، ریاضی دان با نام و سبک ایرانی در کنکور ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تاسیس کرد تا سبک جدید یادگیری را به داوطلبان ارائه دهد. این سبک که به نمایش پویا شهرت دارد ، به همه درس ها دو عنصر اساسی شهود و استفاده از تمرینات به جای فرمول ها را می آموزد. با نتایج درخشان خود در نشر دیجیتال ، این آموزش را به داوطلبانی از سراسر جهان برای کنکور ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که با استفاده از آن می توانید سرنوشت فرزندان خود یا فرزندان خود را با آخرین افکار و خیالات رها کرده و در کنکور به آنها برتری درخشان دهید. علاوه بر این ، در راستای عدالت آموزشی ، حرف آخر یک روز از حرف آخر را که 1.5 میلیون تومان است ، به دانشجویان عزیز بصورت رایگان اهدا می کند. در ادامه می توانید تجربه برترین آموزش دروس کنکور با موسسه حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

بیمه آزمون ورودی با حرف آخر

یافتن بهترین منابع آموزشی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین و فرزندان است ، اما با تمرکز بر روی نتایجی که هر ساله در این مجموعه حاصل می شود ، می توانیم به منابع این موسسه و هر منبع دیگری مانند کتاب و کلاس اعتماد کنیم. در ادامه می توانید مقاله رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده بکنید. https://namnak.com/harfe-akhar-.p79298

پروژه 6040 حرف آخر سیستم جدید شامل دو قسمت است: پروژه 60 و پروژه 40. در قسمت اولیه ، داوطلب از صفر تا صد آموزش را بر اساس همان پویایی می بیند و پرونده آموزش را از صفر تا صد در 60 روز می بندد. این آموزش باید توسط بهترین مدرسان کنکور ایران انجام شود. همچنین می توانید محصولات اجی مجی را در کلاس اول مشاهده کنید. در ادامه می توانید حرف آخر انقلابی در آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

  • حرف آخر منتظری

تاریخ ادبیات برای من همیشه ساده و پوچ بوده است ، شاید طرز فکر من اشتباه باشد ، این باید به این دلیل باشد که اشتباه بزرگی مرتکب شدم ، آن را کنار گذاشتم و مطالعه آن را در کنکور شروع کردم وقتی که خیلی دیر بود. و چون مجبور شدم همه چیز را بخواهم و بخواهم ، و چون وقت زیادی نداشتم ، باعث شد من از بسیاری از آنها کاملاً بی اطلاع باشم و خیلی چیزها را فراموش کردم. شوخی کردم ، تعداد زیادی شعر ، نویسنده ، اثر ، سالها زندگی و غیره وجود ندارد. این اتفاق می افتد که من فقط 4٪ از تاریخ ادبیات را می توانم بدست آورم ، اما اکنون تاریخ ادبیات مرد سرسخت سیستم جدید است و استفاده از داستانها و آموزش فقط 5 ساعت طول می کشد.

مشکل اصلی که من با آن روبرو شدم این است که اگر نام نویسنده را بخاطر بسپارم ، اگر این آثار عنوان کوتاهی باشند ، آثار وی فراموش می شوند ، در غیر این صورت ، عناوین طولانی من هیچ اشتراکی با من ندارند. محل.

تاریخ ادبیات بسیار ساده است ، اما حتی اگر خلاقیت ادبی را از اوایل ماه اکتبر آغاز کنیم ، باید بدانیم که چگونه از آن استفاده کنیم ، و آنها را فراموش یا اشتباه نکنیم. یک روش تدریس مداوم می تواند اطمینان حاصل کند که شما به 12٪ از تاریخ ادبیات رسیده اید.

پکیج تاریخ ادبیات حرف آخر نظام جدید

در پکیج واژگان و تاریخ ادبیات حرف آخر، استاد محسن منتظری از انیمیشن ، تصاویر زیبا و جذاب ، الگوها و داستان سرایی برای ارتقا story یادگیری استفاده می کند. آنها با استفاده از این کار ، یک بار برای همیشه محتوا را در ذهن شما ضبط کرده اند ، زیرا این محتوا به حافظه بصری یا نیمکره راست شما منتقل شده است و دیگر آنها را فراموش نخواهید کرد.

استاد محسن منتظری این مطالب را به روشی بسیار ساده و شیوا به شما آموزش می دهد ، بنابراین مادامی که تمام آموزه های استاد را با دقت و دقت گوش فرا دهید ، حتی اگر کتابی باشد ، می توانید پاسخ هر سه سوال تاریخ ادبیات را تأیید کنید. نیازی به نوشتن متن نوار اصلی در کنار DVD نیست.

در پکیج اطلاعاتی حرف آخر سیستم جدید 2 DVD وجود دارد ، بنابراین در کمترین زمان و پس از بررسی و تکرار زیاد ، به خوبی بر این مبحث تسلط خواهید داشت.

معرفی استاد محسن منتظری / استاد ادبیات

استاد  محسن منتظری کارشناس وزارت توسعه آموزش و مدرس ادبیات فارسی در مدارس کشور است. وی همچنین در بخش برنامه ریزی و توسعه دفتر آموزش ، و در گروه هماهنگی دفتر آموزش وزارت نیرو خبره است. در ادامه می توانید برنامه 1000 ساعته حرف آخر را هم مشاهده کنید که در عرض 4 ماه پرونده تمام درس های خودتان را ببندید و تا کنکور 7 بار مرور کنید.

ویژگی های تدریس استاد منتظری

در این پکیج استاد محسن منتظری از داستان ها و تصاویر طنزآمیز استفاده می کند تا کلمات و معانی آنها را به خوبی به شما بیاموزد. وی معتقد است که با تهیه داستان و عکس برای آنها ، این مطالب در ذهن داوطلبان حک می شود ، بنابراین یادآوری مطالب حداقل 6 ماه طول می کشد ، وی این مورد را مرور کرد و این برای یک شخص است بگویید 70 است که آنها مثال زده اند ، اما جوانان نیازی به تکرار ندارند و اگر به گذشته نگاه کنید و تکرار کنید ، همیشه به یاد می آورید.

استاد منتظری برای هر نویسنده و کارش و از همه مهمتر از لهجه های بالا برای به یاد آوردن بهتر هر دو نام و اثر و از همه مهمتر سخت ترین سالهای زندگی آنها خاص است. یک تصویر و یک داستان خاص ایجاد کرد. آنها همچنین از آن به طرز جالبی استفاده می کنند.

نمونه تدریس استاد موسن منتظری

 استاد منتظری کار عباس حریری را به گونه ای آموزش داده است که می پرسد چرا ناراحت است و چرا فکر می کند؟ عباس آقا می گوید راز انسان و شب (یکی از کارهای او) این است که گویی از چیزی عصبانی و ناراحت است. آقا می گوید من می دانم که من یکبار نگران روزهای سیاه زنان (از کارهای دیگر) هستم. اما انتقام می گیرم و روزهای آنها را سیاه می کنم (اثر دیگر). البته این تعلیم را بیان فصیح و پرانرژی استاد بیان می کند. همچنین حرف آخر در راستای عدالت آموزشی، 5 روز با حرف آخر را که یک و نیم میلیون تومان هست را به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار میدهد.

 

این محصول برای چه کسانی مناسب است؟

خوشبختانه پکیج تاریخ تاریخ ادبیات برای افراد در هر سنی که می خواهند کنکوری باشند مناسب است. در هر دو سیستم قدیمی و جدید. چه اهل علم باشید و چه نادان ، کافی است از آن پیروی کنید. این محصول برای کسانی که هنوز این مبحث را مطالعه نکرده اند ، تا حدی آن را خوانده اند ، اما قسمت های سخت یا طولانی نام را حذف کرده یا آن را خوانده اند ، مناسب است. در ادامه می توانید لیست محصولات حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای برخوردار هستند هم مشاهده بفرمایید.

 

چگونه می خواهم این محصول را مطالعه کنم؟

ما به عنوان مشاور در موسسه حرف آخر ، برنامه را با توجه به نیاز شما با توجه به دی وی دی تهیه شده آماده می کنیم ، شما برنامه و ترتیب این مباحث را در این درس و تمام دروس مطالعه می کنید ما آن را به شما پیشنهاد می دهیم تا بتوانید پیشرفت کنید. به این ترتیب پرونده ای با اطلاعات موجود و سطح انجام آن ، دستورالعمل های لازم برای تحقیق و مشاوره و غیره برای شما ایجاد می شود.

داوطلب درباره آخرین کلمه پکیج تاریخ ادبیات نظر می دهد

داوطلبان متذکر می شوند که وقتی خودشان تاریخ ادبیات را مطالعه می کنند ، به تدریج کارهای نویسنده را فراموش می کنند یا به اشتباه می نویسند ، اما همه چیز را از زمان استفاده از پکیج به یاد می آورند. و به نظر می رسد که در ذهن آنها پرونده های جداگانه ای برای هر نویسنده وجود دارد که با هم آمیخته نشده و کاملاً مجزا هستند. با این حال برخی از آنها از کار بی نظیر استاد منتظری سپاسگزار بودند. در ادامه می توانید نمونه تدریس های حرف آخر را به صورت رایگان مشاهده کنید.

چرا باید حرف آخر را بخرم؟

تاریخ ادبیات فراگیر است و حرف آخر را نمی گذارد. این پکیج به شما امکان می دهد تا 12٪ به تمام نیازهای خود برسید ، و سرانجام این درصد ها اضافه می شود ، درصد بالایی از ادبیات با ضرایب بالا در تمام درس های عمومی ، شما را به رتبه های برتر اضافه می کند انجام دادن.

  • حرف آخر منتظری

کنکور مهمترین آزمایش برای هر کسی است و تعداد کمی از خانه ها هستند که وارد جو کنکور نشده باشند. اما هر آزمون به ابزارهای خاص خود نیاز دارد. برای آزمون کنکور ، ابزار مورد نیاز همان منابعی است که به دلیل اندازه ، انتخاب بهترین فونت برای کنکور یکی از دشوارترین کارهای ممکن است. ارائه بهترین موسسه آموزشی با بالاترین کارایی ، که هر ساله نتایج درخشانی از خود به جای می گذارد و در سال 1998 ، با 51 رتبه زیر 300 ، به عنوان بهترین موسسه آموزشی کنکور شناخته شد.

مهندس عبدالرضا منتظری مدرس ، ریاضیدان مشهور ایرانی به نام کنکور ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تاسیس کرد تا سبک تدریس جدیدی را به نامزدها ارائه دهد. این سبک که به نمایشگر دینامیک معروف است ، همه دوره ها را در مورد دو رکن اصلی شهود و استفاده از الگوها به جای فرمول ها آموزش می دهد. وی با نتایج درخشان خود در نشر دیجیتال ، این آموزش را به داوطلبان جهانی کنکور ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که می توانید با خیال راحت سرنوشت خود یا فرزندان خود را به آن بسپارید و در کنکور نتیجه درخشانی به آنها بدهید. در ادامه می توانید پروژه 6040 حرف آخر همراه با تخفیف ویژه و یک سورپرایز! تهیه بکنید.

 

 

تضمین مقصد کنکور با حرف آخر:

یافتن بهترین منبع آموزشی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین و فرزندان است ، اما با توجه به نتایج به دست آمده هر ساله در این موسسه ، می توان با منابع این موسسه و هر منبع دیگری مانند کتاب و کلاس اعتماد به نفس داشت. . ناپدید می شود و وی با آموزش معلمان این مجموعه یک معلم خصوصی به خانه برد. یکی از مهمترین ویژگیهای این موسسه که بسیار چشمگیر است ، پشتیبانی بی نظیر از این موسسه است که در ازای دریافت محصولات علاوه بر ضمانت مادام العمر ، خدمات مشاوره ویژه بصورت کاملا رایگان به داوطلبان ارائه می شود ، دیگر نیازی به صرف هزینه ندارند. ماکرو برای مشاوره نیست و دانشجو از هر نظر خود را حمایت می کند و برای بهترین نتیجه در کنکور آماده می شود. در زیر لیست قیمت محصولات حرف آخر را مشاهده می کنید که دارای تخفیف ویژه هستند. در ادامه می توانید با حرف آخر از بهترین منابع آموزشی کنکور بهره مند شوید.

 

پروژه 6040 حرف آخر سیستم جدید از دو قسمت تشکیل شده است: پروژه 60 و پروژه 40. در قسمت اول ، داوطلب از صفر تا صد آموزش را بر اساس همان پویایی می بیند و پرونده را از صفر تا صد آموزش در 60 روز می بندد. این آموزش توسط بهترین مربیان کنکور در ایران در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

مهندس عبدالرضا منتظری مدرس ، ریاضیدان مشهور ایرانی به نام کنکور ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تاسیس کرد تا سبک جدید تدریس را به داوطلبان ارائه دهد. این سبک که به نمایشگر دینامیک معروف است ، همه دروس مربوط به دو رکن اصلی شهود و استفاده از الگوها را به جای فرمول ها می آموزد. وی با نتایج درخشان خود در نشر دیجیتال ، این آموزش را به داوطلبان جهانی کنکور ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که می توانید با خیال راحت سرنوشت خود یا فرزندان خود را به آن بسپارید و در کنکور نتیجه درخشانی به آنها بدهید. همچنین در راستای عدالت آموزشی ، حرف آخر 5 روز با حرف آخر که یک و نیم میلیون تومان است ، برای دانشجویان عزیز رایگان در نظر می گیرد.

 

بیمه سرنوشت کنکور با موسسه حرف آخر:

یافتن بهترین منبع آموزشی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین و فرزندان است ، اما با توجه به نتایج به دست آمده هر ساله در این موسسه ، می توانیم از منابع این موسسه و از هر منبع دیگری از جمله کتاب و درس ها. او ناپدید می شود و یک معلم خصوصی خصوصی معلم در این مجموعه به خانه می برد. یکی از مهمترین ویژگیهای این موسسه که بسیار چشمگیر است ، پشتیبانی بی نظیر از این موسسه است که در ازای دریافت محصولات علاوه بر ضمانت مادام العمر ، خدمات مشاوره ویژه بصورت کاملا رایگان به داوطلبان ارائه می شود ، دیگر نیازی به صرف هزینه ندارند. ماکرو برای مشاوره نیست و دانشجو از هر نظر خود را حمایت می کند و برای بهترین نتیجه در کنکور آماده می شود. همچنین می توانید از فروشگاه موسسه حرف آخر که تخفیف های ویژه ای دارد بازدید کنید.

پروژه 6040 حرف آخر سیستم جدید شامل دو قسمت است: پروژه 60 و پروژه 40. در قسمت اول ، داوطلب از صفر تا صد آموزش را بر اساس همان پویایی می بیند و پرونده آموزش را از صفر تا صد در 60 روز می بندد. این آموزش توسط بهترین مربیان کنکور در ایران در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. در زیر می توانید محصولات آجی مجی ، دانش آموز اول دبستان را نیز مشاهده کنید. در ادامه می توانید رونمایی از جدیدترین متد آموزشی کنکور در موسسه حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

 

حفظ را بدون فراموش کردن با حرف آخر تجربه کنید

کنکور؛ بزرگترین ماراتن علمی کشور که هر خانه و هر شخصی با آن روبرو شده است. کنکور مانند هر حرفه دیگری به ابزار و امکانات خاص خود که منابع کنکور است نیاز دارد. اما با توجه به منابع گسترده کنکور و عدم دانش کامل داوطلبان امروزی ، بهترین موسسه آموزشی کنکور در ایران را به شما معرفی می کنیم که دوره های کنکور را به سبک کاملاً جدید و با استفاده از بهترین فناوری آموزشی تدریس کرده است و در سال 1998 او با بالاترین عملکرد ممکن همه را شگفت زده کرد (51 رتبه زیر 300).

 

شاید نام پروفسور عبدالرضا منتظری را بارها در شبکه های مجازی یا برنامه های تلویزیونی و حتی اخبار ملی دیده باشید. مدرس ریاضی کنکور و مدیر اجرایی سایت حرف آخر ، که این موسسه را در سال 2011 تأسیس کرد و برخلاف سایر موسسات آموزشی و منابع ، کنکور را به سبک پویا برای همه دوره ها آموزش داد. این موسسه از بهترین معلمان کنکور در ایران تشکیل شده است که از جمله آنها می توان به پیمان کامیار اشاره کرد که از فرمول فیزیک را انجام داده است. استاد شیروانی که در سه ساعت با سه الگو بدون فرمول کلیه مسائل شیمی را تدریس می کند و استاد علیرضا یوسفیان پور که با تدریس بی نظیر خود در دروس دینی فراموش شده است. برای آشنایی با این موسسه می توانید وارد سایت حرف آخر شوید و از آموزش های رایگان استفاده کنید. آموزش بدون حفظ کردن و فراموشی با حرف آخر تجربه کنید.

 

با پروژه 6040 حرف آخر رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید!

حدود 5 ماه از روز کنکور زمان باقی مانده است و استرس گرفتن بهترین نتیجه بر روح داوطلبان و والدین افتاده است. همه به دنبال بهترین نتیجه هستند ، اما متأسفانه آنها از کمبود وقت بیشتر در چارچوب زمانی فعلی ناامید شده اند. اما نگران نباشید!!! حرف آخر پروژه ای به نام 6040 را برای داوطلبانی که قادر به مطالعه صحیح نبوده اند در نظر گرفته است. پروژه 6040 حرف آخر ، همانطور که از نام آن پیداست ، به بخشهای 60 و 40 تقسیم شده است. و هر بخش نمایانگر یک دوره زمانی است. پروژه 60 به معنای شصت روز تدریس دروس کنکور و پروژه 40 به معنای چهل روز بررسی ، معیارگذاری ، جمع بندی و حل تست ها است. به عبارت دیگر ، در یک دوره 100 روزه ، 9 ساعت در روز ، داوطلب می تواند با بررسی و حل بیست آزمون جامع ، کل پرونده دوره را ببندد. برای به دست آوردن اطلاعات در مورد قیمت بسته ها ، می توانید آن را از طریق قیمت حرف آخر سیستم جدید درخواست کنید.

 

همچنین ممکن است از شما سوال شود که آیا این پروژه ناقص است یا همه موارد را شامل نمی شود !! اما مطمئن باشید این پروژه کامل است و از صفر تا صد امتیاز را پوشش می دهد. دلیل این اظهارات در پروژه 40 این است که تمام آزمون های کنکور 98 برای داوطلب انجام شده است و برای پاسخ به این آزمون ها ، داوطلب باید بر تمام مطالب کنکور تسلط داشته باشد ، بنابراین وجود این آزمون ها در امتحانات نهایی نامه ها. نمونه. این پروژه کامل است و داوطلب در تمام موارد لازم برای گذراندن امتحانات کنکور آموزش خواهد دید. دلیل دوم کامل این پروژه نتایج بدست آمده با استفاده از آن است و سال گذشته بسیاری از افراد مانند بهزاد خادمی ، راجین و هانا یاری ، مجتبی سعادتپیشه و توانستند حرف آخر را با پروژه 6040 شکست دهند. همچنین ، در جهت عدالت آموزشی ، حرف آخر هدیه حرف آخرA را که یک میلیون و نیم تومان است ، به دانشجویان عزیز خود به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

 

20 ٪ پروژه 6040 به صورت رایگان !!!!

پروژه 6040 اولین بار در سال 1397 در ایران رونمایی شد و پس از دو سال نتیجه توانست جلب توجه کند و برای کسانی که در انتخاب منابع مردد هستند تعجب ویژه ای وجود دارد که در زیر خواهید شنید. اما یکی از ویژگی های این پروژه که آن را از سایر منابع متمایز می کند ، سبک تدریس آن است که در آن صفر تا صد موضوع با استفاده از الگوها و انیمیشن ها آموزش داده می شود. این الگو تأثیر بی نظیری در افزایش قدرت و سرعت آزمایش داوطلب دارد و تصویرسازی یا انیمیشن باعث می شود که داوطلب یادگیری را آسان تر و سریعتر از روش های کلاسیک انجام دهد و باعث می شود داوطلب هر موضوع یا محتوایی را به جای اینکه آن را حفظ کنید. همچنین می توانید محصولات حرف آخر را که دارای تخفیف ویژه هستند مشاهده کنید. در ادامه می توانید با حرف آخر هوشمندانه قدم بردارید.

 

اما جایزه حرف آخر برای داوطلبان تردید در انتخاب منابع بسته ای است که شامل 20٪ از پروژه 6040 است و کاملا رایگان است. این بسته شامل آموزش کلیه دروس است و برای هر درس از تدریس در بسته 604 بهره مند خواهید شد. علاوه بر این بسته ، یک برنامه مطالعه دقیق برای شما ارسال می شود که زمان و حجم مشخصی را که هر روز مطالعه خواهید کرد ، مشخص می کند . علاوه بر این بسته ، یک کتاب کار برای شما ارسال می شود که شامل تمام اسلایدهای آموزشی است و دیگر نیازی به نوشتن ندارید. در داخل کتاب کار برای هر روز آزمایشی وجود دارد که می توانید خود را محک بزنید. در واقع ، با بسته 5 روزه همراه با حرف آخر ، علاوه بر دریافت 20٪ نسخه آزمایشی رایگان برای پروژه 6040، می توانید در مدت 5 روز به 40 تست قطعی کنکور نیز پاسخ دهید. دوستان ، شما می توانید به تهیه و استفاده از 20٪ محصولات آجی ماجی ، که بسته های هدیه آجی ماجی است ، به صورت رایگان ادامه دهید. با حرف آخر آموزش دروس کنکور با جدیدترین تکنولوژی تجربه بکنید.

 

برای اطمینان خاطر مخاطبان ، حرف آخر 20٪ از کل محتوای آموزش دوره را به صورت رایگان (شامل 40 آزمون نهایی کنکور و 30 ساعت آموزش برای همه دوره ها) ارائه می دهد ، که می توانید با تماس با مشاوران یا ارسال شماره با آنها تماس بگیرید. 5 یک سیستم. 10002907 پیامک دریافت کنید.

  • حرف آخر منتظری

 

کنکوری جان سلام. من شایان مامندی هستم و امروز با بودجه بندی ادبیات کنکور کامل در خدمت شما عزیزان هستم. سری قبل درصد ادبیات رتبه های برتر کنکور رو کامل در سایت ویرگول بررسی کردیم و امروز یک پله بالاتر خواهیم رفت و بودجه بندی فارسی کنکور رو کامل بررسی خواهیم کرد و ماهیت سوالات را نیز توضیح خواهیم داد. اما در ابتدا توصیه می‌کنم ویدیو زیر در مورد الفبای ادبیات کنکور رو مشاهده کنید که نکات خوبی رو در اختیارتون قرار خواهد داد. در ادامه می توانید تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

 

بودجه بندی ادبیات کنکور

بدون حاشیه به سراغ بودجه بندی درس ادبیات برویم که 25 تست از دفترچه کنکور سراسری را به خود اختصاص داده و مابین تمامی رشته ها مشترک است. ادبیات در کنکور ضریب 4 دارد و از این حیث اهمیت فراوانی دارد.بودجه بندی ادبیات کنکور به صورت مبحثی را در ادامه بررسی خواهیم کرد. در ادامه می توانید در مورد برنامه چهارماهه حرف آخر را مشاهده بکنید.

 

بودجه بندی املا و لغت ادبیات ادبیات کنکور

سه تست اول از درس ادبیات به مبحث معنی واژه و لغت اختصاص دارد. تیپ تست های مختلفی از این بخش طرح می‌شود اما در سال های اخیر به شدت به سمت تست های شمارشی گرایش داشته است؛ یعنی طراح چندین وازژه و معانی آن ها را قرار می‌دهد و در صورت سوال تعداد واژه هایی که معنای آن ها به صورت صحیح یا به صورت اشتباه آورده شده است را می‌خواهد. تیپ دوم از بودجه بندی لغات و املا ادبیات کنکور وجود دارد معنی لغت در واژه هاست یعنی یک لغت در 4 بیت وجود دارد و طراح گزینه ای را می‌خواهد که یک آن لغت یک معنی مد نظر خود طراح را دارد.

 

اما بودجه بندی املا فارسی کنکور از تست 4 شروع و تا تست 6 ادامه دارد یعنی 3 تست معادل 12 درصد از کل بودجه بندی فارسی کنکور. در رایج ترین نوع سوال در این مبحث هم طراح از کلمات هم آوا استفاده کرده و می‌گوید در کدام گزینه املا واژه ... صحیح یا اشتباه است یا کدام گزینه اشتباه املایی دارد. یکی از تست های پر تکرار املا ادبیات کنکور هم تست های شمارشیه.

 

بودجه بندی تاریخ ادبیات کنکور

هفتمین تست از بودجه بندی ادبیات کنکور که برای نظام جدید یک تست ادبیات مربوط به بودجه بندی تاریخ ادبیات کنکوره. اما کنکور 99 برای اولین بار یک تیپ تست جدید از تاریخ ادبیات طرح شد و دو بیت در صورت سوال اورده شده بود و اسامی شاعران آن دو بیت خواسته شده بود. تیپ رایج سوالات تاریخ ادبیات هم در سوالات شمارشی است یعنی تعدادی اثر و صاحب اثر داده می‌شود و تعداد درست یا نادرس را در صورت سوال می‌خواهد. در ادامه می توانید مقاله مربوط به بودجه بندی دینی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

بودجه بندی آرایه های ادبی کنکور

4 تست از ادبیات مربوط به بودجه بندی آرایه های ادبی کنکور است که معادل 16 درصد از کل تست های این درس است و سوالات 8 تا 11 از دفترچه عمومی کنکور مربوط به این بخش است. تیپ های رایج سوالات این مبحث هم پیدا کردن بیتی است که تمامی آرایه های نوشته شده در آن درست باشد، 2- در کدام بیت آرایه های ... و ... و .... وجود دارد؟، 3- تعداد آرایه های به کار رفته در بیت زیر کدام است؟ این سه تیپ از رایج ترین سوالات بودجه بندی ارایه ادبی کنکور است.

 

بودجه بندی دستور زبان فارسی

سخت ترین مبحث از ادبیات کنکور که بسیار خطرناک است به خاطر اشتباهاتی که داوطلب در پاسخگویی ممکن است مرتکب شود. زبان فارسی یا دستور زبان کنکور 5 تست از بودجه بندی ادبیات معادل 20 درصد کل را به خود اختصاص می‌دهد. تعداد اجزای یک جمله یا بیت و یا ساختمان یک جمله دو تیپ تست پر تکرار از ادبیات کنکور است. اما توصیه می‌کنم مقاله بودجه بندی ادبیات کنکور هم که به صورت کامل تمامی این موارد آموزش داده شده است را نیز مطالعه کنید. در ادامه می توانید در مورد شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر اطلاعاتی کسب بکنید.

 

بودجه بندی قرابت معنایی کنکور

بودجه بندی قرابت معنایی بیشتر از سایر مباحث است و 9 تست از ادبیات کنکور معادل 36 درصد کل ادبیات را به خود اختصاص داده است. تیپ های متداول تستی که از بخش قرابت طرح می‌شود به شکل زیر است:

 

مفهوم تمامی گزینه های زیر به جز گزینه ... یکی است

در کدام بیت شاعر به مفوم ... اشاره کرده است

مفهوم جلوی کدام گزینه صحیح است

بیت ... با کدام یک از ابیات زیر قرابت دارد

مفهوم کدام بیت با بیت زیر در تضاد است.

در ادامه می توانید اجی مجی شاهکاری در آموزش ابتدایی را هم مشاهده بکنید.

دوستان خوبم این هم از بودجه بندی فارسی کنکور و تحلیل تمامی مباحث این درس و امیدوارم از مطالعه آن لذت برده باشید. خوشحال می‌شم اگه من رو از طریق شبکه های مجازی دنبال کنید و سوالاتتون رو بپرسید تا راهنمایی کنم.

  • حرف آخر منتظری

 

کنکور ی جان سلام. من شایان مامندی ، کارشناس آموزش و مشاور ارشد مجموعه حرف آخر هستم. طبق معمول شما عزیزان را دعوت می کنم ، علاوه بر مطالعه مقاله بودجه مذهبی کنکور ، مقاله بودجه کنکور عربی را در سایت ویرگول و سایر مقالات من را بخوانید تا در مورد هر درس اطلاعات خوبی کسب کنید. اول از همه ، من می خواهم به ساکن اشاره کنم که برای گرفتن درصد بالا در یک دوره مذهبی یا هر دوره دیگر ، باید آن دوره را بداند. از این لحاظ ، توصیه می کنم فیلم الفبای مذهبی کنکور را در زیر مشاهده کنید و درصد مذهبی موقعیت های اول را بخوانید. در ادامه میتوانید مقاله مربوط به بررسی درصد های ریاضی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

بودجه مذهبی کنکور از دو طریق ارائه می شود. اولین نوع بودجه مذهبی کنکور مربوط به بودجه مذهبی مبتنی بر کنکور و نوع دوم بودجه مذهبی کنکور مربوط به احادیث ، اشعار و کتاب های درسی است ، یعنی به صورت موضوعی. در توضیحات بالا ، بودجه دین و زندگی کنکور را می بینید. البته باید توجه داشت که دین و بودجه زندگی کنکور که در بالا می بینید یکسان نیست و ممکن است یک یا دو سوال متفاوت باشد و دلیل آن جهانی بودن دین و زندگی کنکور است. در ادامه میتوانید میانگین درصد های زیست کنکور را هم مشاهده بکنید.

 

چه چیزی می تواند ترتیب سوال را در فرضیات دینی تغییر دهد؟ اما به طور کلی و به طور متوسط ​​، این فرض تجربی ، ریاضی و دینی انسان را در نظر بگیرید و از آن استفاده کنید.

 

اهمیت هر بنیاد در بودجه تجربی ، ریاضی و بشردوستانه کنکور

منبع سوالات دینی کنکور از کتاب های دینی دهم ، یازدهم و دوازدهم است که 12 درس دین دهم ، 12 درس دین یازدهم و 10 درس دین دوازدهم است. با توجه به فرض دینی که در بالا مشاهده کردید ، مهمترین پایه و اساس دین و زندگی کلاس یازدهم است که ساختاری متفاوت با سایر اصول دارد و عمدتاً بر مضامین نبوت و امامت متمرکز است. اما در دین سال دهم و دوازدهم ، بارزترین سوالات هدف وجود ، معاد و معاد و ... است و هنگام پرسیدن سوالات ترکیبی بین دین دهم و دوازدهم باید بسیار مراقب باشید. در ادامه می توانید میانگین درصد های شیمی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

اما یک نکته و خبر خوب

 

دین و زندگی کنکور ، همانطور که گفته شد ، شامل 34 درس است و بسیاری از مردم احساس می کنند که این درس حفظ شده است ، اما این یک باور غلط است و در سال 1997 باید بدانید که از بین همه شرکت کنندگان ، سه گروه آزمایشی وجود دارد. (تقریباً 1 میلیون نفر). ) فقط سه نفر موفق به دریافت 100٪ شدند. در این صورت خواهیم فهمید که دین همانطور که به نظر می رسد حفظ نیست بلکه کاملاً مفهومی است. در ادامه مقاله کاملترین بودجه بندی ادبیات کنکور را هم مطالعه بکنید خیلی میتونه واستون مفید باشه دوستان.

 

برای دانش آموزی که می خواهد دین و زندگی را به روشی عادی بخواند ، مطالعه ، ارزیابی ، مرور هر درس حدود 5 ساعت طول می کشد و در نهایت یک بررسی کامل و یک تست کامل دارد. این بدان معنی است که برای یک داوطلب برای مطالعه همه ادیان و زندگی ، 34 درس حدود 170 ساعت طول می کشد. در ادامه می توانید مقاله مربوط به کامل ترین بودجه بندی عربی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

اما این روش را کنار بگذارید. با تدریس دین حرف آخر و آموزش یک معلم یوسفیان پور ، شما می توانید تمام دین و زندگی را فقط در 48 ساعت با وضوح آزمون و بررسی کامل کنید ، و به عنوان دانش آموزانی که 100٪ با این منبع موفق بودند ، می توانید بهترین درصد را برای شما

  • حرف آخر منتظری

 

کنکور ی جان سلام. سرانجام ، به بخشی رسیدیم که در مورد درصد کنکور صحبت می کنیم و امروز در نهایت به درصد شیمی کنکور خواهیم رسید. مقاله قبلی در مورد درصد فیزیک کنکور همچنین به شما کمک می کند تا این دوره و عملکرد داوطلبان کنکور را کاملاً بشناسید. در ادامه می توانید از موسسه اجی مجی هم کامل اطلاعات کسب بکنید که پایه ابتدایی رو به صورت انیمیشن و عالی تدریس کردن.

 

اما طبق معمول ، من از شما دعوت می کنم با فیلم زیر شروع کنید ، که یک فیلم مشاوره ای شیمی کنکور است و به شما و همچنین افرادی که کوتاه مدت هستند و به دنبال چالش برانگیزترین فصول شیمی هستند ، توصیه های خوبی به شما ارائه می دهد. نگاه کنکور.

 

من لیاقت این را دارم که امروز مشاور اصلی موسسه حرف آخر و کنکور برجسته جهان باشم. شیمی کنکور توسط داوطلبان و بالاترین درصد شیمی کنکور پرداخت می شود. می توانید سوالات خود را از طریق کانال های ارتباطی و همچنین نظرات بپرسید تا بتوانم به آنها پاسخ دهم. در ادامه میتونید معرفی کامل شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر را هم مطالعه بکنید.

درصد متوسط ​​شیمی کنکور در سه سال گذشته

میانگین درصد شیمی کنکور ، مانند سه دوره ادبیات ، عربی و زبان ، در نوسان بود و روند صعودی یا نزولی نداشت. اما در اینجا یک نکته بسیار جالب وجود دارد: در سال 1998 ، کمترین میانگین درصد کنکور مربوط به شیمی بود که 3.3٪ بود.

 

در سال 1997 ، بعد از شیمی و ریاضیات ، و در سال 1996 ، بعد از فیزیک ، شیمی کمترین درصد متوسط ​​را داشت و تاکنون تخمین زده شده است که امسال ، در کنکور 99 ، میانگین درصد شیمی کنکور است کمتر از 3.3

 

یعنی اگر طراحان عزیز همین روند را در بالا بردن سطح سوالات شیمی کنکور دنبال کنند ، ادامه بدن ، انشاالله در چند سال آینده ، درس شیمی میانگین منفی پیدا خواهد کرد ... در ادامه می توانید میانگین درصدهای ادبیات کنکور را هم مشاده بکنید و اطلاعات دقیق در این موضوع کسب بکنید.

البته ، به نظر من ، مشاور امسال ، کنکور 99 شیمی ، سنگین ترین دوره کنکور بود.

 

چگونه به سوالات شیمی کنکور توسط داوطلبان پاسخ دهیم

اولین نکته تقریباً 100٪ است که در سال 1997 هیچ کس نمی تواند در گروه آزمایش شیمی تدریس کند. شما همچنین می توانید مقاله میانگین درصد عربی کنکور را مطالعه کنید. در ادامه میتوانید میانگین درصد های فیزیک کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

بعلاوه ، در سال 1997 ، پس از درسهای ریاضی و زبان ، بیشترین تعداد امتناع مربوط به دروس شیمی بود.

 

با این وجود ، در مورد درصدهای بیشتر از 50 ، در سال 1997 دو موضوع در ریاضیات و شیمی وجود داشت که حداقل درصدی بیشتر از 50 را در این دو موضوع کسب کردند (2٪ از کل شرکت کنندگان).

اما در کنکور 98 ، بعد از ریاضی ، فیزیک و زبان ، بیشترین آمار منفی مربوط به شیمی بود.

 

اما کمترین افرادی که توانستند بیش از 50٪ دوره های خود را بگذرانند بعد از دوره های ریاضی و فیزیک مربوط به دوره شیمی بود. در ادامه میتونید مقاله میانگین درصد های دینی کنکور را هم مشاهده بکنید.

 

این بخش برای افرادی است که می خواهند رتبه بالاتری داشته باشند. (پارازیت: برای هر دوره ، این تجزیه و تحلیل در چندین سایت قرار داده شده است که با باز کردن لینک ارزشمند مشاور حرف آخر می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید)

 

اما در این آمار ، مهمترین قسمت از میانگین درصد شیمی ، رتبه های زیر 1000 کنکور است که بالاترین درصد شیمی پس از دوره های زیست شناسی و فیزیک در سال 1998 است ، که نشان دهنده رقابت شدید در این زمینه است. دوره.

 

در سال 1997 ، کمترین درصد متوسط ​​بعد از دوره های ادبیات و زبان در درس شیمی بود که به نظر من یکی از دلایل آن بود ، زیرا س theالات این دوره بسیار دشوار بود.

 

فاجعه ای در مطالعه درصد های زبانی کنکور

کنکور ی جان سلام. در مقالات قبلی من درصد شرع کنکور و سایر دوره های عمومی را در سایت ویرگول برای شما عزیزان به اشتراک گذاشتم و امروز قصد داریم درصد های زبان کنکور را بررسی کنیم. همه ما می دانیم که در میان کنکور افراد زیادی هستند که دارای مدرک زبان معتبر مانند TOEFL و IELTS و غیره هستند. و یکی از اصلی ترین بهانه های داوطلبان این است که نمی توانند در این دوره شرکت کنند زیرا کلاس زبان را نگذرانده اند و یا گواهینامه معتبری ندارند. اما امروز ما با بررسی درصد زبان کنکور ، از جمله درصد متوسط ​​زبان کنکور ، بالاترین درصد زبان ، و بررسی چگونگی پاسخ داوطلبان به سوالات زبان کنکور ، شروع مهمی داشته ایم.

 

به یاد داشته باشید که برای گرفتن درصد بالا در یک دوره زبان داشتن مدرک لازم نیست و تأکید می کنم که زبان کنکور یکی از دوره های کوچک کنکور است. او پیدا کرد. بنابراین تا پایان خواندن این مقاله با من باشید و اگر از من حمایت می کنید ، از لایک ها و نظرات شما خوشحال خواهم شد.

 

درصد متوسط ​​زبانهای کنکور در سه سال گذشته کنکور در سراسر جهان

نکته جالب هنگام بررسی میانگین درصد کنکور زبان ، وضعیت نامطلوب این دوره است. همانطور که در بالا ذکر شد ، سالانه بسیاری از نامزدهای مشهور به کنکور در سراسر کشور مراجعه می کنند و انتظار می رود میانگین درصد زبانهای کنکور بسیار بیشتر از این رقم باشد ، اما جالب است بدانید که میانگین درصد زبانهای کنکور در سه سال دوره ادبیات ، عربی و دین و زندگی کمتر بوده است.

 

به عبارت دیگر ، دوره زبان کمترین میزان پاسخگویی را در بین دروس عمومی دارد و یکی از دلایل این امر ، آخرین جایگاه زبان در بروشور عمومی و کمبود زمان پاسخگویی و خستگی داوطلبان است. . . با این وجود به خاطر داشته باشید که زمان پاسخگویی به دوره استاندارد زبان فرا رسیده است ، اما نحوه پاسخ داوطلبان صحیح نیست. به عنوان مثال ، در بحث درک مطلب و تست دقیق ، داوطلبان شروع به خواندن متن کامل برای پاسخ دادن می کنند. خوب عزیز ، اگر می خواهید سه متن از هر کدام حدود 10 خط بخوانید ، می دانید که وقت شما تمام می شود و برای حل این س questionsالات باید از یک سری فنون استفاده کنید.

 

بررسی نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات زبان کنکور

به قسمت مورد علاقه ام رسیدیم. توصیه می کنم نحوه پاسخ دادن به سوالات کنکور را به زبان عربی در این سایت مطالعه کنید. اما این آمار به معنای نحوه پاسخ دادن به سوالات زبان کنکور بهتر از آمار قبلی است که می توانید به رقبای خود ارائه دهید. به عنوان مثال ، اگر داوطلب شرکت در کنکور 97 هستید و به هیچ زبانی پاسخ نمی دادید ، از 39٪ کل شرکت کنندگان در موقعیت بهتری قرار می گرفتید (اگرچه این کمی پیش پا افتاده است ، اما اکنون خوشحال باشید) اکنون بخاطر داشته باشید که در سال 1998 نیز تعداد افراد منفی را افزایش داد و این آمار تقریباً هر ساله نامطلوب تر می شود ...

 

اما اگر کاندیدایی بودید که در سال های 1997 و 1998 فقط به نیمی از سالات پاسخ صحیح می دادید و به بقیه سالات پاسخ نمی دادید ، در 7٪ شرکت کنندگان برتر بودید. در ادامه می توانید مقاله مربوط به میانگین درصد های زبان کنکور را هم مشاهده بکنید.

 

توجه داشته باشید که تعداد افرادی که دوره زبان را در کنکور منفی گذرانده اند بیش از سه دوره عمومی دیگر است و تعداد افرادی که دوره زبان را گذرانده اند بیش از 50 درصد کمتر از سایر دوره های عمومی است به جز 1997 ، که همان دوره ها در عربی و ادبیات بود.

 

حتی در کنکور 98 ، حدود 10 درصد از شرکت کنندگان بیش از 50 درصد امتیاز گرفتند ، اما فقط 7 درصد از دانشجویان نمره دادند.

 

نتیجه گیری: همانطور که در مقالات قبلی توضیح داده شد ، تنها پارامتر تعیین اهمیت درس نه تنها ضریب آن ، بلکه انحراف معیار در پاسخ است و این مبحث اهمیت زبان را بسیار افزایش داده است.

 

فاجعه دیگری در پاسخ به سالهای مربوط به زبان: در سال 1998 ، 48 نفر در شیمی ، 126 نفر در فیزیک و 44 نفر در ریاضیات می توانند 100 درصد دریافت کنند ، در حالی که فقط 12 نفر 100 درصد زبان دارند. این عمق فاجعه را نشان می دهد ...

آیا تا به حال متوجه شده اید که وضعیت داوطلب در دوره زبان چقدر بد است؟ اکنون گروهی از دوستان هستند که به فکر کسب رتبه بالاتر هستند ، اما زبان ضعف این دوستان است و آنها فکر می کنند با داشتن درصد کم در این درس می توان به رتبه خوبی دست یافت. اما او دوست خوب من نیست! در اینجا میانگین درصد رتبه بندی زبان زیر 1000 است که بسیار مهم است. و به خاطر داشته باشید که برای گرفتن رتبه زیر هزار ، میانگین زبان شما باید در حدود 70٪ باشد.

 

حالا دوستان دیگری هم هستند که می توانند بگویند این درصدها مربوط به سالهای گذشته است و ممکن است امسال بسیار متفاوت باشد! در پاسخ به این بررسی ، من یک توصیه دارم! برای مقایسه تمام آمار فوق که مربوط به دو یا سه سال پیش است ...

 

مشاهده خواهید کرد که این درصد ها هر ساله تقریباً یکسان هستند و تغییر چندانی نمی کنند و تقریباً در سال های بعد نیز همین مقدار خواهند بود. در مقاله درصد شرعی موقعیتهای اول ، من تحلیلی نیز ارائه داده ام و می توانید آن را به طور کامل بخوانید. در ادامه میتوانید مقاله میانگین درصد های عربی کنکور را مطالعه بکنید.

 

  • حرف آخر منتظری

دوره ابتدایی یکی از مهمترین سالهای تحصیلی دانش آموز است و بر این اساس ریشه های تحصیلات او کاشته می شود و اگر در سایر مقاطع تحصیلی آموزش خوبی ببیند ، برای دوره اول مشکلی وجود ندارد ، اما اگر به آنها پیشنهاد نشود آموزش مناسب ، تأثیرات آن. در مراحل بالاتر قابل مشاهده خواهد بود و اینجاست که حکم پیشگیری قبل از درمان لغو می شود. کرونا در سالهای اخیر صدمات جدی به بخش آموزش وارد کرده است و با تبدیل از آموزش حضوری به آموزش مجازی و عدم آمادگی برای گذراندن دوره های آموزش مجازی ، منجر به عدم ارائه آموزش کافی به دانش آموزان شده است. بدون شک ، دغدغه والدین یافتن بهترین آموزشی است که فرزندان آنها بتوانند به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و دروس خود را با خیال راحت فرا بگیرند. آموزشی که امروز می خواهیم به شما ارائه دهیم همان آموزشی است که بدنبال آن بودید و ما آن را به عنوان آموزش اجی و مجی می شناسیم.

 

آموزش و طراحی فیلم برای دوره های ابتدایی موسسه اجی مجی

ابتدا ، بیایید نگاهی به این آموزش و فلسفه آن بیندازیم! اجی مجی از نام دو عروسک به همین نام گرفته شده است. این عروسک ها به همراه استاد در تدریس این مجموعه ظاهر می شوند. به یک معنا ، این دانش آموزانی را نشان می دهد که تأثیر زیادی در تدریس دارند. بنابراین ، دانش آموز پس از یادگیری برخی دانش ها از طریق مجموعه ، دیگر قادر به برخاستن از مدرسه نیست و حتی ترجیح می دهد به جای تماشای کارتون و فیلم ، مدرسه را تماشا کند. از طرف دیگر ، اجی و مجی همچنین نقش یادگیرنده را بازی می کند و می تواند در هر کلاس نقش یادگیرنده درون گرا ، برونگرا ، خجالتی و ... را بازی کند. معلمان برای تدریس از اصول روانشناختی متناسب با وضعیت هر زبان آموز استفاده می کنند. لطفاً مشکلات فوق را توضیح دهید و آنها را تا حدی حل کنید.

 

اجی مجی همچنین با معرفی فناوری برای اولین بار در زمینه آموزش کشور ، انقلابی در رویه آموزشی خود ایجاد کرده است. بنابراین ، در همه تدریس ها از بهترین فن آوری ها استفاده می شود ، مانند 3D ، AR و غیره. دانش آموزان می توانند از طریق این فن آوری ها آموزش را درک کنند و یاد بگیرند ، اما این بار نیازی به یادآوری یا حتی به یاد آوردن یک کلمه ندارند. ... نه با استفاده از عکسهای معلمان این مجموعه و داستانهای آنها برای آموزش هر مبحث ، دانش آموزان با عمق هر مبحث سر و کار خواهند داشت و مطالب را به صورت بصری کاوش می کنند. از این منظر ، تدریس بسیار جالب خواهد بود. ... بنابراین ، نمی توان نقش اجی مجی را نادیده گرفت ، زیرا دانشجویان به زودی با آنها در ارتباط خواهند بود.

 

اما برای اساتید اجی مجی ، همه این اساتید از بهترین معلمان در ایالات متحده هستند و می توانند در طول جشنواره های مختلف (از جمله تولید محتوا و سالها تجربه) به آنها کمک کنند ، که بسیار مهم است. اجی مجی و تیم محتوا. به دانش آموزان بینش دهید. معلمان اجی مجی خانم ها مینا کاجر در کلاس اول ، خانم نرگس نوربخش در کلاس دوم ، خانم ریحانه رضایی در کلاس سوم و خانم فرزانه صدیقی در کلاس چهارم هستند. در دروس پنجم و ششم از معلمان مختلفی استفاده شد. خانم نیلوفر قهرمانی در کلاس 5 و 6 ریاضی تدریس می کند ، خانم اکرم دمچرالی در کلاس 5 و 6 هدایا ، خانم پارادایس در کلاس 5 و 5 ریاضیات و خانم زهرا بولیوند در کلاس 5 تدریس می کنند. آموزش علوم و تحقیقات

-خانم مریم احمدی. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات اجی مجی ، می توانید به وب سایت مجموعه مراجعه کنید.

 

20٪ محتوای آموزشی رایگان برای هر دوره ، هدیه اجی مجی به دانشجویان ارائه می دهد

اجی مجی همچنین توجه ویژه ای به دانشجویان خود دارد. در هر سطح ، می توانید 20٪ از کل محتوای آموزشی هر کلاس را به صورت رایگان دریافت کنید. این مطالب از بین کلیه دوره های سطح اجی و مجی انتخاب شده است ، شما می توانید در کمترین زمان ممکن از آن استفاده کرده و پیشرفت چشمگیر دانش آموزان دبستانی را در یادگیری و خواندن مشاهده کنید. برای دریافت این هدیه گرانبها کافی است اکنون یک مدرک + نام دانشجو داشته باشید. . و نام خانوادگی SMS اجی مجی خود را به شماره 10002907 ارسال کنید ، تا کارشناسان آموزش اجی مجی بتوانند بلافاصله با شما تماس بگیرند و بستگان خود را توصیه کنند

 

 البته ، بزرگترین مزیتی که اجی مجی با محصولات شما فراهم می کند ، مشاوره و پشتیبانی قبل و بعد از خرید محصولات آموزشی موسسه است. بهترین متخصصان و مشاوران علمی در کنار شما خواهند بود و به شما در تهیه محصولات آموزشی کمک می کنند. پس از تهیه محصول پشتیبانی دریافت خواهید کرد و مشاور مجموعه در کنار شما خواهد بود و راهنمایی های لازم را جهت دستیابی به بهترین نتیجه و بازدهی بالا به شما ارائه می دهد تا بتوانید اسناد آموزش را در کمترین زمان انجام دهید. Termina اجی مجی راهنما می شود و نتیجه دلخواه را می گیرد.

  • حرف آخر منتظری

 

تدریس دروس مقدماتی بسیار مهم است ، زیرا در این مرحله الفبای یادگیری به دانش آموزان آموزش داده می شود و در این مرحله ریشه و قدرت تدریس شکل می گیرد.

 

تا چند سال پیش ، تمرکز آموزش و پرورش کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد بود ، اما در سطح بالاتر ، وقتی وضعیت دانشجویان را بررسی کردیم ، نقاط ضعف آنها را در مفهوم آموزش مقدماتی یافتیم. حتی در دوران ابتدایی ، ما در اینجا بسیار مهم هستیم. ما شاهد سطح بالاتری از تأثیر شخصی خواهیم بود که در ابتدا با رفتار خوب آشنا نیستند. اما پیدا کردن یک منبع خوب را در خود دشوار است. از سوی دیگر، وجود تاج و مجازی سازی آموزش باعث ضربه ای جدی به آموزش و پرورش است. اما در اخبار ، اجی مجی را معرفی خواهیم کرد که تمام نگرانی های والدین در مورد آموزش خوب را برطرف می کند.

 

مؤسسه اجی مجی در سال 1999 تاسیس شد و گروهی از معلمان برتر را با دوره های خاص خود گرد هم آورد و آنها ترکیبی از آموزش و فن آوری را برای اولین بار در مدارس ابتدایی ارائه دادند. والدین و دانش آموزان آموزش دیده اند تا رویای آموزش را ببینند ، که می توانید بهترین نتیجه را بگیرید. امروز ، ما می خواهیم مؤسسه اجی مجی و عملکردهای این مؤسسهE را به طور کامل توضیح دهیم ، و در آخر شما را با دانش آموزان دبستانی این مؤسسهEE و نحوه استفاده از آن آشنا خواهیم کرد ، بنابراین لطفاً به ادامه این مقاله ادامه دهید.

 

معرفی کامل مؤسسه اجی مجی و سبک آموزشی این مجموعه

مؤسسه اجی مجی از زمان معرفی بسیار محبوب دانش آموزان دبستانی است. مهمترین ویژگی این مجموعه استفاده از انیمیشن و قصه گویی در آموزش است. این بدان معنی است که دانش آموز فیلم های این مجموعه را در حین آموزش ، مانند تماشای کارتون دریافت می کند. این امر خصوصاً در مورد دانشجویان نسل جدید بیشتر صدق می کند زیرا آنها رابطه خوبی با آموزش ندارند و چنین آموزشی می تواند انگیزه مطالعه را نیز برای آنها ایجاد کند. روایت و شعر نیز به دانش آموز کمک می کند تا مفاهیم را بدون نیاز به حفظ ، بیاموزد. البته نتیجه یادگیری بدون حفظ ، تاخیر در فراموشی است و از طرف دیگر ، چون مطالب به صورت متحرک و بصری آموزش داده می شود ، به نیمکره راست مغز وارد می شود ، جایی که مطالب بیشتر از یادگیری طبیعی است. .

 

معلم های اجی مجی چه افرادی هستند؟

بهترین معلمان کشور را برای برگزاری دوره های اجی مجی معرفی کرد. افرادی که بهترین رزومه را دارند ، حتی کسانی که در سطح بین المللی کار می کنند. انتخاب معلمان برای هر کلاس نیز متفاوت است معلمان اجی مجی معمولاً به دو دسته تقسیم می شوند. معلمان از کلاس یک تا کلاس چهار تدریس می کنند. خانم مینا کاجار کلاس اول ، خانم نرگس نوربخش کلاس اول ، خانم ریحانه رضایی کلاس سوم و خانم فرزانه صدیقی کلاس چهارم هستند. بسیاری از معلمان کلاس های پنجم و ششم درگیر تدریس هستند و هر معلم تجربه فوق العاده ای دارد. خانم نیلوفر قهرمانی معلم پنجم و ششم ریاضیات ، خانم اکرم دامارچالی معلم پنجم و ششم پارس ، خانم مریم احمدپور پنجمین معلم علوم اجتماعی و هدایای بهشتی و خانم زهرا بلووند طبیعت پنجمین استاد علوم ، خانم احمدی ششمین استاد علوم اجتماعی است.

 

وب سایت اجی مجی

اما بهتر است در اینجا بخشی از دوره معلم اجی مجی را ذکر کنید. خانم مینا قاجار در سال اول اجی مجی تدریس می کند ، او علاوه بر رزومه عالی و نویسنده چندین کتاب درسی ، راهنمای درجه یک دانشجویان خارج از کشور در مجموعه حرفه ای Farcids نیز هست. نرگس نوربخش نه تنها معلم است ، بلکه روانشناسی است که روانشناسی و اصول تربیتی را به دانش آموزان معرفی می کند. در رشته های علوم و ریاضیات دوره های پایه پنجم و ششم وجود دارد علاوه بر این سمینارها در تمام استان های کشور برگزار شده است و سایر دوره های آموزشی می توانند از این دوره ها استفاده کنند.

 

20٪ محتوای آموزشی رایگان برای هر دوره ، هدیه اجی مجی به دانشجویان ارائه می دهد

مؤسسه اجی مجی همچنین هدایای ویژه ای را برای همه دانشجویان فراهم می کند. در هر سطح ، می توانید 20٪ از کل محتوای آموزشی هر کلاس را به صورت رایگان دریافت کنید. این مطالب از بین کلیه دوره های سطح اجی و مجی انتخاب شده است ، شما می توانید در کمترین زمان ممکن از آن استفاده کرده و پیشرفت چشمگیر دانش آموزان دبستانی را در یادگیری و خواندن مشاهده کنید. برای دریافت این هدیه گرانبها کافی است اکنون یک مدرک + نام دانشجو داشته باشید. . و نام خانوادگی SMS اجی مجی خود را به شماره 10002907 ارسال کنید ، تا کارشناسان آموزش اجی مجی بتوانند بلافاصله با شما تماس بگیرند و بستگان خود را توصیه کنند

  • حرف آخر منتظری