موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

روش خواندن رتبه های برتر کنکور به چه صورت بوده است؟

بچه ها می دونید شباهت ها و تفاوت های یک رتبه برتر و یک رتبه غیر برتر چیه؟ شباهتشون اینه که هر دو زحمت می کشن ولی تفاوت اینه که رتبه برتر تو یک مسیر درست حرکت میکنه و رتبه غیر برتر تو یک مسیر عادی حرکت میکنه. مسیر عادی شاید شمارو به نتیجه برسونه ولی عرض کردم کنکور یک رقابت نیست یک جنگه. جنگ آموزش و سرعت، جنگ یادگیری و سرعت. هر دو یاد میگیرن ولی این کجا و آن کجا. این با سرعت یک سوال در دو یا سه دقیقه و اونیکی با سرعت یک سوال در 30 ثانیه. رتبه غیر برتر مجبور یک یا دو سوال بسوزونه تا یک سوالو جواب بده ولی رتبه برتر اون سوالو تو نصف تایم خودش حل میکنه و نصف زمانو میذاره واسه یک درس دیگه. میتونم به جرات بگم آموزش ها یکسان اما سرعت ها متفاوت. پس اگر ما آموزشو بذاریم کنار و بگیم شرط لازمه. شرط کافی چی میشه؟ میشه سرعت. هرکه سرعتش بیش برنده شدنش بیشتر. دوستان عزیزم اینجا در موسسه حرف آخر غیر از اینکه یک آموزش درست ، کوتاه داده میشه در کنارش سرعت شمارو بشدت میبریم بالا. پس اینجا مسیری که یک دانش آموز میتونه به سمت رتبه برتر شدن بره که دیگه جاده خاکی و کوستانی نیستش، شاه راه درست کردیم که مستقیم هست و شمارو به هدف میرسونه.

دوستانی که میخوان مثل رتبه برتر ها درس بخونند کافیه مقاله روش خواندن رتبه های برتر کنکور به چه صورت بوده است را حتما مطالعه کنند.

دوستان عزیزم اصلاً مهم نیستش که درواقع وضعیت ضعیف، متوسط یا قوی دارید چون آموزش اینجا متفاوته. این آموزش برای همه چه متوسط، چه ضعیف و چه قوی نا آشناست. برای همه یکسانه و با این آموزش همتون یکدفعه میخورید به سقف. آموزشتون کامل میشه سرعتتون بسیار بسیار میره بالا. پس ذهنیت منفیرو از خودتون دور کنید و نگید که من بلد نیستم اگر بلد نبودید اینقدر قشنگ یاد نمی گرفتید. تو بلد نیستی چون تا الآن آموزش درست ندیدی و تو مسیر نیافتادید. پس دوستان عزیزم من ازتون میخوام که میخواهم رتبه برتر شوم را به پیامک کنید. یعنی اولین گام برای رسیدن به رتبه برتر شدن اینه که تو بخوای. خواستن تو چجوریه؟ این واژه به سامانه 100064035 میفرستی اگر با مشاورتون در ارتباط هستید میخواهم رتبه برتر شوم را به شماره مشاور خودتون پیامک کنید که یک تصمیم جدی براتون بگیره و یک برنامه ریزی فوق العاده واستون بکنه و یک محتوا عالی در اختیارتون قرار بده. اگر هم میخواید تماس بگیرید میتونید با 02164035 تماس بگیرید. دیگه زا آقای بهزاد خادمی که دیگه بدتر نداریم. سال 93 شرکت کرده بود و قبول نشده بود البته ما هم نمیشناخت. بخاطر وضعیت مالی خودش یکسال کار میکنه تو تهران. کارهایی مثل شاگرد قصاب، گارسونی و غیره. بعد از اون دو سال رفت سربازی بعد از سربازی گفت اگه بخوام با همین وضعیت پیش برم یا باز دوباره باید قصاب بشم یا گارسون. یکدفعه تصمیم گرفت و گفت می خواهم رتبه برتر شوم اما نزدیک دو ماه از کتاب های کمک آموزشی استفاده کرد و دید هیچ اتفاقی نمیافته براش. یکی از بچه های مشاور این موسسه حرف آخر دوست صمیمی این آقا بود و بهش گفت چرا اینقدر سرگردان هستی و از کتاب های کمک آموزشی استفاده میکنی اونا کاری برای تو انجام نمیدن بیا و از این محصولات استفاده کن و ببین چه اتفاقی برات میافته. ایشون میگفت فیلم های آموزشی که همش کلاهبرداری هستن. خلاصه بخاطر اعتمادی که به مشاور خودش داشت یکدونه از پکیج های مارو جهت امتحان خریداری کرد درواقع با پولهایی که پس انداز کرده بود محصول ریاضی تهیه کرد. و دید درصدش که 17 بوده رسید به 70-80 تو یه مدت کوتاه بعد یواش یواش بقیه فیلم های آموزشیرو تهیه کرد. خلاصه کلام ایشون خواست، از محتوای فوق العاده استفاده کرد در کنکور با اون محتوایی که یاد گرفته بود رتبه 400 کنکور شد. الان میخواد پزشک بشه. خیلی جالبه تو برنامه شبکه آموزش ایشون وقتی دکور برنامه دکتر سلامو دیدن گفتن من هم باید 3 سال دیگه بیام اینجا و به مردم آموزش بدم. خیلی جالبه کسی که شاگرد قصاب بود الآن دانشجوی پزشکی بود ایشون آیندرو واسه خودش میدید. ببینید ذهن چقدر قدرتمند هستش. وقتی خداوند میگوید کن فیکون پس اگر ما بگوییم بشو حتماً میشود مگر اینکه خودمونو نشناسیم و حس نکنیم که وجودمون از خدا هستش. رتبه های برتر چه کسانی هستن.

رضا عطاپور. رتبه 34 کنکور رشته ریاضی 96. در تلوزیون گفت از محصولات حرف آخر استفاده کردم مثلاً اصلاً عربی بلد نبودم جواب بدم. اصلاً درک مطلبو نمیتونستم جواب بدم. بعد از دیدن پکیج تو چند ثانیه تست میزدم. آقای واعظی پر شور، با نشاط و صمیمی. ایشون تو 10 دقیقه دین و زندگی زدن. علیرضا یوسفیان پور فوق الغاده عمل کرد و یک کار بی نظیر انجام داد. رضا عطار پور خیلی برای دینی زمان میگذاشت که کل کتابو حفظ کنه. تو آزمون های آزمایشی حدود 20 دقیقه واسه دین و زندگی زمان میگذاشتم. دوستم آقای علی امانی گفت همچین پکیجی هست که اولش باور نکردم. آقای رضا عطارپور تو عمومی وقت اضاف آورد. بعد از قبولی سال 96 ایشون تصمیم گرفتن برن پزشکی. از ما زیست شناسیرو خواست چون بقیه دروسو داشت. و در سال 97 رتبه 40 تجربی آورد. رتبه 40 تجربی خیلی سخت تر از رتبه 34 ریاضی هستش. ایشون بازم تو عمومی ها وقت اضافه آورد. رضا عطاپور با ما اومد و تونست چون ما ایشونو تو مسیر درست قرار دادیم. رتبه برار ها باید این خصوصیتو داشته باشن و بتونن زمانو بخرن که این اتفاق داره میافته.

نظر رضا عطاپور در مورد اساتید: آقای منتظری: استاد کامل، تصورم از یک معلم

آقای واعظی: پرشور، بانشاط و صمیمی

آقای محمودی (زبان): ماهر در زبان و قواعد، زبانو با کلیدواژه سازی و الگوسازی تدریس می کنند.

آقای یوسفیان پور: جوان، پرانرژی، استاد کامل دینی.

آقای کامیار: نمود کامل تفکر استادی و مؤسسه در تدریس ایشون هست.

استاد شیروانی (شیمی): واقعا فراتر از یک استاد شیمی، در قسمت مسائل با سه تا الگو کل مسائلو حل کردن تو 17 ساعت.

آقای شاکری و آقای شعبانی (زیست شناسی): در مورد کل مجموعه زیست مؤسسه میتونم بگم که من تو 9 ماه تونستم یا این انیمیشن سازی مؤسسه با میانگین 2 ساعت و 45 دقیقه در روز زیستمو از 0 برسونم به 74.

بچه ها واقعاً میدونید تفاوت این نوع آموزش با آموزش های رایج که وجود داره و بچه ها دارن استفاده می کنن چیه؟

در مورد شیمی تو قسمت اول آقای دکتر شیروانی اومد و به عنوان یک دانش آموز قوی شروع کرد به  حل کردن یک سوال شیمی کنکور که 60 ثانیه طول کشید. به یک کسر رسید حالا این کسرو برای اینکه به جواب برسونه 2 دقیقه طول کشید. یعنی یک فرآیند حل مسئله شیمی و یک فرایند محاسبه یک کسر همه با هم یک سوال مسئله شیمی کنکور تشکیل میده. خیلی از بچه ها دانش آموزانی هستن که خیلی زیاد زحمت می کشن ولی به اندازه زحمتشون نتیجه نمیگیرن.

 اینجا من اومدم براتون ثابت کنم که ببینید میشود رتبه برتر شد با هر سطحی که وجود داره. براحتی میتونید نتیجه بگیری اما باید خوراکتون مناسب باشه. باید یک آموزش قوی با یک روش جدید و پر سرعتو کم زمانو باید تجربه کنید. دوست دارید مثل دوستانتون که تقریباً 30-40 نفر از بچه ها که اومدن تو تلوزیون و گفتن چه اتفاقی واسشون افتاد. یکنفر مثلاً میگه من محاسبات استفاده کردم و اینجور شد. یکی میگه من ریاضی 92.5 درصد زدم تو 30 دقیقه. که بله در این آموزش این اتفاق افتاده. پس همین الان واژه میخواهم رتبه برتر شوم را به سامانه 100064035 میفرستی اگر با مشاورتون در ارتباط هستید میخواهم رتبه برتر شوم را به شماره مشاور خودتون پیامک کنید که یک تصمیم جدی براتون بگیره و یک برنامه ریزی فوق العاده واستون بکنه و یک محتوا عالی در اختیارتون قرار بده. اگر هم میخواید تماس بگیرید میتونید با 02164035 تماس بگیرید. بچه ها ما خیلی کمکتون میکنیم. چون یاد گرفتیم چه شکلی یاد بدیم.

مهراد زارع رتبه 31 تجربی 97: ادبیات 78%، عربی 96%، زبان 86%، دینی 68%

ریاضی 92%، زیست 82% ، فیزیک 96% ، شیمی 78%

محمد رضا خشرو اهل زاهدان که بسیار هم خشرو. که به دوستش مهراد این مجموعرو پیشنهاد کرد. که البته مهراد زارع 20 آزمون هم تهیه کرد.

 خواهر آقای خشرو از یکسری فیلم ها استفاده میکرد ولی سال اول نتیجه نگرفت. سال دوم تو همایش آقای واعظی شرکت کرد و نتیجه گرفت. ایشون به برادرش پیشنهاد داد تو کلاسای اقای واعظی شرکت کنه ولی چون زمانش گذشته بود نتونست. بعد هم تصمیم گرفتن از فیلم های آموزشی ایشون استفاده کنن.

محمد رضا خشرو: عربی درس معضل من بود . خواهرم گفت چرا با آقای واعظی کلاس نمیری؟ گفتم دی وی دی دارن من دی وی دی ها را گرفتم و شروع کردم و عربی که 30% بود الان شده100%. نقطه ضعف شد نقطه قوت.5 تا سوال ترجمه عربی تو 3 دقیقه زدم. وقتی فیلم های آموزشی فیزیکو ریاضی دیدم خیلی تعجب کردم گفتم اگه اینا دارن آموزش میدن پس من چی خوندم تا الآن. بعد از اون تمام محصولات حرف آخرو تهیه کرد. رتبه برتر شدن اگر راه اصولی نباشه سخته.  مهراد زارع بوسیله محمدزضا خشرو با این مجموعه آشنا شد و رتبه بهاری از اون آورد ولی جای محمدرضا خشرو نگرفت. هر دو الآن پزشکی میخونن. سوالات کنکور 97 تطابق کامل داشت با تدریس آقای منتظری.

برای ریاضی 47 دقیقه داره ولی مهراد زارع تو 30 دقیقه زد چون کنکور جنگه سرعته. که زمان باقی زمانشو گذاشت رو زیست. دانش آموز اگه ریاضیش صفر هم باشه با فیلم های آموزشی موسسه راحت میتونه به 100% هم برسه.

نظر محمدرضا خشرو نسبت به اساتید:

آقای واعظی؟ پر انرژی

آقای یوسفیان پور؟ ساده کردن یک مسیر سخت

آقای مهندس منتظری؟ فرشته نجات

آقای یوسفیان پور در فیلمهاشون برای هر درسی الگو دارن که این الگوها کمک میکنه که شما سرعت مطالعتون دینیتون بشدت بره بالا.

موفق شدن فقط سعی کردن نیست این شرط لازمه اما کافی نیست. چی کفایت ایجاد میکنه؟ استفاده از محصول مناسب.

اینها اتفاقاتی هست که داره میافته این بچه ها تو مسیر درست قرار گرفتن.این فیلم ها و محاسبات سرعتو میبره ببالا چون مسیر متفاوته سریع یاد میگیرن تجزیه تحلیل میکنن و حل میکنن. این آموزش بدرد همه قشر میخوره. همه با هم نتیجه میگیرن فقط کی برنده هستش؟ اونی که تصمیم میگیره و بعد از تصمیم گرفتن اقدام میکنه در مسیر درست ، هر اقدامی شمارو به جواب نمیرسونه. اولین حرکت اینه که بگید میخواهم رتبه برتر شوم و پیامک کنید. برنامه و محتوا در اختیارت قرار میدیم. اگر میخواید به خواسته خودت برسید بهترین راه اینه که الان واژه میخواهم رتبه برتر شوم را به سامانه 100064035 میفرستی اگر با مشاورتون در ارتباط هستید میخواهم رتبه برتر شوم را به شماره مشاور خودتون پیامک کنید که یک تصمیم جدی براتون بگیره و یک برنامه ریزی فوق العاده واستون بکنه و یک محتوا عالی در اختیارتون قرار بده. اگر هم میخواید تماس بگیرید میتونید با 02164035 تماس بگیرید.

علی حسنی با هفت الگو رتبه 33 کنکور آورد. این هفت الگو کاری کرد که تمام داشته های من تو زیست شناسی غربال شد. تو هفت الگو اصلاً نیاز نیست که یوالو کامل بخونید فقط با خوندن بخشی از اون به نتیجه میرسید.

اسماعیل احمدی رتبه 23 منطقه 3 و 157 کشوری از بوکان:

ادبیات 59% ، عربی 69% ، دینی 79% ، زبان 65% ، ریاضیات 82% ، زیست 90% ، فیزیک 80 % و شمی 71 %.

با کمک استاد شاکری و شعبانی تونستم این درصد زیست و کسب کنم. بین روش پارادوکس و پینگ پنگ از روش پارادوکس استفاده کردم که میشه با اون تعداد بالایی از تست های زیست و جواب داد. بدون استفاده از تدریس استاد شاکری به این راحتی و زمان کم امکان نداشت زیستم 90% بشه.

رضا قرایی رتبه 57 کنکور تجربی. که قبلا رتبه 30 ریاضی آورده بود. درس زیستو با حرف آخر جلو رفت و آموزشو خیلی کوتاه کرد. فهم زیست هم که خیلی سخته این انیمیشن ها و الگوها برای منی که واقغ-عاً تجربه ای که نداشتم به اون ایده آلم نزدیک کرد. اگر خودم میخوندم باید خیلی وقت میذاشتم.

خانم فایزه کیانفر: 3 سال کنکور داد و نتیجه نگرفت در آخر به موسسه ما رسید و محصولات مارو تهیه کرد. در زیست ضعف داشت ولی با فیلم های با ما امسال رتبه 300 کنکور آورد.

در مورد جناب آقای شاکری دبیر زیست شناسی چه حسی داری؟ واقعاً استاد شاکری استاد زیست حرف و عملشان یکی است من با توجه به الگوهایی که ایشون دادن سر جلسه کنکور هم تونستم رو خودم کنترل داشته باشم هم زمانمو مدیریت کنم.

صحبت هایی در رابطه با زیست شناسی:

تدریس های بینظیر و هفت الگورو دید . زیست شناسی درسی که شوخی نداره. اگر میخواید به رشته های پزشکی برسید زیست شناسی کاملاً لازمه. زیست شناسی چرا اینقدر مهمه؟ سه تا ویژگی داره این درس. پرسوال ترین درس دفترچه هست که باید تو 36 دقیقه این 50 تا تست زده بشه. یعنی تقریبا! هر تست 40 ثانیه میشه. همین امسالی داوطلبی بخاطر کمبود 10% زیست شناسی دکترای حرفه ای دندون و دارو از دست داد. یعنی بخاطر 5 تست.

زیست دهم هفت فصل داره که 117 صفحه میشه، زیست یازدهم 9 فصل با 150 صفحه و زیست دوازدهم 8 فصل با 125 صفحه. یعنی شما برای کنکور سراسری باید 24 فصل را آماده کنید.

اگر بخوایم خیلی خوش بینانه در نظر بگیریم حداقل در هر ورقه کتاب ده نکته داشته باشیم ، پس حدود 40000 نکته بارها مرور و کلی تست ترکیلبی در انتظارمون هست. از سال 92 به بعد سوالات هم کاملاً تریبی شدن. تو کنکور 94 کمتر از 20 % تونستن زیستو بالای 80% بزنن. و ما بالای 90 نداشتیم. این 40000 نکته بر اساس واقعیته. پس باید چقدر مرورش کنی و تست تمرین کنی برای اینکار. ولی این موسسه یک کار جالبی انجام داده و این 40000 نکته را به هفت الگو تبدیل کرده.

سال 94 میانگین درصد رتبه های زیر 1000 کشور در زیست تقریباً 61% بوده. سال 95 یک مقدار افزایش داشته و رسیده به 73% و سال 96 باز هم افزایش داشته و رسیده به تقریباً 80%. یعنی اگر من بخوام زیر 1000 باشم باید حداقل 80% زیست بزنم. یعنی از هر ده تا سوال 8 تا باید درست جواب بدم و دو تا سفید بذازم چون اگر غلط بزنم منفی میخورم. اگر رتبه 900 بشی پزشکی جای خوب قبول نخواهی شد.

بچه های عزیز هر سال به میانگین درصد ها داره اضافه میشه. اگر میخواید موفق بشید باید خودتو به 80 برسونید تا شهر مورد نظر قبول بشید.

سال 94 تقریباً 4000 نفر بالای 50% زدن . تو سال 95، 12000 بالای 50 زدن. تو سال 96 ، 19000 بالای50 زدن. یعنی هم افزایش درصد داریم هم افزایش نفرات. یابد خوتونو بالا نگه دارید.

آمار کنکور 94 برای بچه های تجربی: ریاضی تو کنکور 94 برای بچه هایی که زیر 1000 شدن ، 55% ، تو یال 95 رسیده به 67% و تو سال 96 رسیده به 82% . پس ریاضی 50 بزنی امکان نداره زیر 1000 بشی. یعنی از هر 10 تا 8 تارو درست بزنیم. کار سختی نیست.

فیزیک تو سال 94، 60% بوده بعد رسیده به 73% تو سال 95 و در نهایت 75% تو سال 96.

شیمی تو سال 94، 68% و تو سال 95 رسیده به 69% و در نهایت تو سال 96 رسیده به 75%.

این آمار برای رسیدن به زیر 1000 هست با حول و حوش 80% در اختصاصی.

آمار دروس عمومی :

ادبیات تو سال 96 به 80% رسیده. عربی 77% ، معارف 76% و زبان 71%.

هرچی این درصدها بره بالاتر رتبه بهتر میشه.

زیست قرار 80% بزنیم و از چه رویکردی باید بهره مند بشیم برای این کار. یکی از تست های زیست شناسی که تو کنکور 97 دیده میشه. تست های زیست طولانی داده میشه. 10 تست بصورت جاخالی میاد. باید زمانبندی داشته باشیم. تقریباً 15 ثانیه باید صورت سوالو بخونیم. 15 ثانیه هم باید بذاریم واسه بررسی 4 گزینه. و به مدت 10 ثانیه باید گزینه درستو انتخاب کنید و در پاسخنامه وارد کنید.

برای اونایی که حرف آخری هستن خیلی کار سخته ولی اونایی که هفت الگو دیدن با الگوی زنجیر میشه اینو راحت زد. هفت الگو تو این سه مورد به شما کمک میکنه:

1- کاهش زمان – کنکور جنگ زمانه که اگر کسی زودتر انجام بده برنده هستش.

2- تو زیست شناسی راه های زیادی وجود داره ولی با این هفت الگو شما یک راه میانبر با آرامش طی میکنید و به جواب می رسید. هفت الگو یک خونه ذهنی منظم به شما میده و دیگه سردرگمی ندارید و با ارامش می رسید. متاسفانه خیلی از دانش آموز نمیتونن به خونه ذهنی منظمی برسن. پس خونه ذهنی منظم رویکرد دوم میشه.

3- برای موفقیت در کنکور باید سواد داشته باشید ولی الان تو کنکور تاکتیک هم مهمه که جنگ زمان داریم. پس کنکور کنکور را حل می کند.

مجموعه ای به شما کمک میکند که اول مشکل زمان شمارو حل کنه. دومین ویژگی اینه که بر اساس خط فکری طراح باشه و سومین اینه که بر اساس ضائقه طراح باشه.

هفت الگو همه نیازهای کنکور شمارو حل میکنه. 40000 نکترو تبدیل به 7 نکته میکنه.

اگر میخواید به خواسته خودت برسید و رتبه برتر شوید بهترین راه اینه که الان واژه میخواهم رتبه برتر شوم را به سامانه 100064035 میفرستی اگر با مشاورتون در ارتباط هستید میخواهم رتبه برتر شوم را به شماره مشاور خودتون پیامک کنید که یک تصمیم جدی براتون بگیره و یک برنامه ریزی فوق العاده واستون بکنه و یک محتوا عالی در اختیارتون قرار بده. اگر هم میخواید تماس بگیرید میتونید با 02164035 تماس بگیرید.

مهدی ایمانی رتبه 66 سال 97 در رشته تجربی:

اسم آقای شاکری و شعبانی را در زیست شناسی وقتی میشنوی در حد یه جمله چه حسی داری؟

خیلی نکته بین و ریز بودند که نکات مختلف را از جنبه های مختلف کتاب درسی بررسی می کردند و یک وحدت مطلب در سؤالشون به چشم میخورد.

دوستان عزیزم این اتفاق میتونه برای تک تک شما بیافته. تو این موسسه انواع و اقسام بچه ها اومدن از این الگوها استفاده کردن.

پس اگر مثل این بچه هایی که اومدن جلو دوربین و براتون صحبت کردن اگر میخواید به خواسته خودت برسید و رتبه برتر شوید بهترین راه اینه که الان واژه میخواهم رتبه برتر شوم را به سامانه 100064035 میفرستی اگر با مشاورتون در ارتباط هستید میخواهم رتبه برتر شوم را به شماره مشاور خودتون پیامک کنید که یک تصمیم جدی براتون بگیره و یک برنامه ریزی فوق العاده واستون بکنه و یک محتوا عالی در اختیارتون قرار بده. اگر هم میخواید تماس بگیرید میتونید با 02164035 تماس بگیرید.

متاسفانه در سالهایی که گذشت خیلی ناراحتی ها پیش اومد اما اتفاق های خوب هم افتاد . اولین بار انیمیشن سازی در این موسسه رخ داد. اولین بار روش پینگ پونگ و نگاه طراح کنکور اینجا رخ داد. برای اولین بار در ایران تیم زیست شناسی رخ داد. آقای روان از شهرهای شمال که استاد آموزش هستم همچنین اقای شعبانی . محمد شاکری استاد طرح تسته که در لحظه تست درست میکنه. اینجوری نیست که هر کدوم یک کار انجام بدن چون با هم میکس شدن بهترین محصولو تولید میکنن. آنچه خوبان همه دارن این اساتید با هم یکجا دارن.

یک موردی هست که از محصولات کپی استفاده میکنن. حواسشون باشه که حق الناسی هست.

همکارانی که از محصولات ما دارن استفاده میکنن لطف کنن که ذکر منبع کنید چون حق الناس است.

یکسری افراد هستن که کپی محصولات مارو انجام میدن. این مجموعه اصلاً راضی نیست. این افراد شیاد هستن و کلاهبردار.

 

 

 

  • ۰۰/۰۱/۲۴
  • حرف آخر منتظری

رتبه های برتر کنکور

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی