موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

ترمیم معدل چیست؟
قانون بازیابی معدل نمرات امتحانات نهایی سال سوم دبیرستان و همچنین دیپلم برای اولین بار در سال 2015 تصویب و نهایی شد. هدف از تصویب قانون همه چیز در مورد طرح ترمیم معدل ​​این است:

ایجاد زمینه ای برای بهبود سوابق تحصیلی دانشجویان ، که این قانون تأثیر مستقیم در کنکور دانشگاه دارد ، به عبارت دیگر ، در معدل فارغ التحصیلان م effectiveثر است.
تصویب این قانون برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری که معدل نسبتاً پایینی دارند بسیار مفید است. این دانش آموزان می توانند از قانون ترمیم معدل برای افزایش معدل خود و در نتیجه ارتقا thus رتبه خود در کنکور استفاده کنند.
توجه: نمره هایی که دانش آموزان و داوطلبان در طرح ترمیم پایه سوم دبیرستان کسب می کنند هیچ تأثیری بر معدل آنها ندارند و فقط در اعمال سوابق تحصیلی در آزمون سراسری تأثیرگذار خواهند بود.

آیا تعمیر معدل بر معدل تأثیر می گذارد؟
این سوال یکی از رایج ترین سوالات سوال در رابطه با تعمیر معدل است که ذهن بسیاری از دانشجویان و داوطلبان را به خود مشغول کرده است. درمورد موضوع تأثیر این طرح بر معدل دیپلم ، باید توجه داشت که نمره هایی که دانش آموزان در برنامه ترمیم معدل نهایی کسب می کنند ، هیچ تأثیری بر معدل دیپلم آنها ندارد و فقط در کاربرد مدارک تحصیلی است. سوابق در کنکور سراسری. تأثیر دارد.

شرایط بازیابی معدل دیپلم کنکور
یکی از س questionsالاتی که همه داوطلبان از مشاوران و متخصصان دانشگاهی در مورد ترمیم معدل دارند این است که افزایش معدل دیپلم کنکور چه شرایطی دارد؟
در مورد این س questionال باید ذکر شود که خوشبختانه داوطلبان محدودیتی برای بهبود معدل و ارتقا low نمرات پایین ندارند. همه داوطلبان با معدل کمتر از 20 می توانند به راحتی معدل خود را تعمیر کرده و در آزمون شرکت کنند. به این ترتیب حتی دانش آموزانی که معدل خوبی دارند می توانند در این پروژه شرکت کرده و معدل خود را بیشتر کنند. این می تواند تأثیر زیادی در آنها داشته باشد تا نمرات عالی کنکور را بدست آورند.

در ادامه می توانید مقاله رتبه قبولی اتاق عمل رو هم به صورت کامل مطالعه کنید.

ترمیم معدل دیپلم سیستم جدید
دبیرکل شورای آموزش عالی در نامه ای به رئیس مرکز سنجش و کیفیت آموزش وزارت آموزش و پرورش از اجرای قطعنامه 915 برای بازگرداندن نمرات دوره های نهایی داوطلبان و دانشجویان آموزش جدید خبر داد. سیستم.
همچنین ، عباس سلطانیان ، مدیر کل دفتر آموزش متوسطه نظری ، در توضیح احیای معدل دیپلم سیستم جدید و سوابق تحصیلی آن ، گفته بود: هرکسی که بخواهد دوره یا دوره ها را دوباره بگیرد و نمره خود را ارتقا دهد می تواند اقدام کند در امتحانات نهایی مجددا شرکت کنید.
بنابراین ، متقاضیان این پروژه باید به منطقه آموزش خود ، که از آنجا دیپلم خود را گرفته اند ، بروند و درخواست خود را شخصاً ثبت کنند.

پیشنهاد: برای اینکه در امتحانات نهایی از مطالعه خود بیشترین بهره را ببرید ، بهتر است با بسته های امتحان نهایی آشنا شوید و مطابق این بسته ها برنامه ریزی کنید.

ترمیم معدل دیپلم سیستم قدیمی
این طرح همچنین برای ترمیم معدل دیپلم سیستم قدیمی اعمال می شود. به عبارت دیگر ، دانشجویان و داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم هستند ، علاوه بر دوره های نهایی سال سوم دبیرستان ، می توانند نمرات دروس برگزار شده در پیش دانشگاهی را بهبود بخشند. به عبارت دیگر ، این دانش آموزان می توانند علاوه بر اصلاح معدل سال سوم دبیرستان ، نسبت به ترمیم معدل پیش دانشگاهی خود نیز اقدام کنند.

 

چه کسی می تواند در پروژه ترمیم معدل دیپلم شرکت کند؟
سوابق تحصیلی در نتایج آزمون ورودی داوطلبانی که از سال 2005 دیپلم خود را دریافت کرده اند تأثیرگذار است ، بنابراین داوطلبان کنکور سراسری که از سال 1984 مدرک خود را دریافت کرده اند می توانند برای ترمیم معدل نهایی خود اقدام کنند. این طرح به تصویب مجلس رسیده است و داوطلبان می توانند در این طرح برای بازگرداندن معدل دیپلم در سه آزمون نهایی خرداد ، ژانویه یا سپتامبر شرکت کنند. برای شرکت در این پروژه باید نکات زیر را در نظر بگیرید:

داوطلبان می توانند برای بهبود نمرات دروس نهایی خود در ماه های ژوئن ، سپتامبر یا ژانویه در یکی از شیفت ها شرکت کنند. به عبارت دیگر ، آنها نمی توانند یکی از دوره های ژانویه و دوره های دیگر را در ژوئن امتحان کنند.
دانش آموزان و داوطلبانی که قصد شرکت در آخرین آزمون ارتقا G معدل را دارند باید بین 30 تا 45 روز قبل از آزمون در مدارس محلی بزرگسالان ثبت نام و ثبت نام کنند.
داوطلبانی که مدرک خود را قبل از سال 1984 اخذ کرده باشند نمی توانند در این آزمون شرکت کنند.
سهمیه معدل در کنکور
اکنون ، به بخشی رسیدیم که در مورد موضع میانه صحبت کنیم. در سال های اخیر بحث هایی در مورد حذف کنکور وجود داشته است اما تقریباً بعد از 10 سال هیچ خبری در مورد حذف کنکور منتشر نشده است. برای اجرای طرح حذف کنکور ، پذیرش دانشجو باید بر اساس سوابق تحصیلی باشد.

در ادامه می توانید پروژه 6040 حرف آخر را با تخفیف های عالی تهیه کنید.
به همین دلیل است که سالانه تأثیر معدل در نتایج کنکور در حال افزایش است. تأثیر سوابق تحصیلی در کنکور از سال 1998 تاکنون به تأثیر مثبت 30٪ رسیده است. به این ترتیب ، داوطلبانی که معدل بالایی دارند ، بسیار بیشتر پذیرفته می شوند در کنکور سراسری. به طور کلی سوابق تحصیلی تأثیر مثبتی در پذیرش داوطلبان در کنکور سراسری دارد. با این وجود ، سوابق تحصیلی داوطلبانی که معدل کمی دارند ، تأثیری در کنکور سراسری نخواهد داشت.

  • ۰۰/۰۲/۱۱
  • حرف آخر منتظری

ترمیم معدل

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی