موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

 

مثلثات کنکور :

مثلثات یک مبحث سه گانه در ریاضیات میباشد و در سه پایه با این مبحث آشنا خواهیم شد.

با قسمت اول مثلثات که در آن مفاهیم پایه ای و اصلی مثلثات را آموزش خواهید دید در فصل 2 سال دهممشاهده میکنید.

قسمت دوم آموزش مثلثات را در فصل 4 ریاضی سال یازدهم خواهید دید و در آنجا با مفاهیم توابع مثلثاتی و روابط مجموع و تفاضل زاویه ها آشنا خواهید شد.

آخرین قسمت از مثثلثات را در فصل 2 سال دوازدهم مطالعه میکنید و در آنجا مطالب دوره ی تناوب و معادلات مثلثات را یاد خواهید گرفت. سه فصل با یک نام که همگی به هم مرتبط هستند و فقط لازم است در یکی از این فصل ها عملکرد خوبی نداشته باشید تا در کل مثلثات با مشکل مواجه شوید. از طرفی مثلثات را مادر اصلی ریاضیات مینامیم و در تمام نقاط ریاضی از جمله تابع ، معادلات و نامعادلات ، حد و ... با سؤالات مثلثات مواجه میشویم. اما دانش آموزان از ابتدا با این فصل بخاطر فرمول های فراوان و گستردگی مشکل دارند ولی همانطور که اشاره شد اگر در مثلثات خوب عمل نکنند در سایر مباحث نیز لنگ خواهند داشت.

اما بودجه بندی مثلثات :

مثلثات به طور میانگین سه سؤال مستقل از کنکور را به خود اختصاص میدهد. یک سؤال از روابط مربوط به جمع و تفاضل زاویه ها و یک سؤال مربوط به معادلات مثلثاتی که قطعی هستند و سؤال اخر نیز بین سایر مباحث به طور مشترک طرح میشود.

اما سؤال اینجاست که فقط با این سه سؤال مثلثات در کنکور مواجه خواهیم شد. مثلثات در سایر مباحث ریاضی نیز تداخل دارد و ممکن است در سؤالات کاربرد مشتق ، حد و تابع و معادلات نیز با آن مواجه شویم.

اهمیت مثلثات را متوجه شدیم و برویم به سراغ راه حل و معرفی پکیج مثلثات حرف آخر :

معرفی کامل پکیج مثلثات حرف آخر

پکیج مثلثات حرف آخر یک محصول کاملا جدید میباشد و با سبکی متفاوت به آموزش مثلثات پرداخته است. در پکیج مثلثات حرف آخر دیگر خبری از روش های خسته کننده ی آموزش مثلثات نیست و اینبار با روش جدیدی مواجه خواهید شد که با استفقاده از آن مثلثات را به شکل کاملا مفهوم و بدون خستگی و به سادگی یاد خواهید گرفت. تدریس پکیج مثلثات توسط استاد عبدالرضا منتظری مبتکر آموزش شهودی ریاضی در کشور به عهده دارند.

ویژگی های تدریس استاد عبدالرضا منتظری در پکیج مثلثات حرف آخر :

اگر به دنبال روش های زاید هستید و میخواهید برای هر سؤال یک فرمول یاد بگیرید پکیج مثلثات حرف آخر به درد شما نمیخورد چرا که در این پکیج خبری از این نوع آموزش نیست و کل مثلثات را فقط در قالب چند الگو یاد خواهید گرفت که سؤالات را با استفاده از آنها رگباری و با سرعت میتوانید حل کنیتد. همچنین آموزش شهودی نیز از ویژگی های این پکیج است و  در قالب انیمیضشن های جذاب هم آموزش برای شما شیرین و جذاب میشود هم اینبار به جای حفظ مطالب آن ها را درک خواهید کرد.

با استفاده از پکیج مثلثات حرف آخر در 10 ساعت آموزش کامل را ببینید. اما این ده ساعت صرفا برای آموزش نیست بلکه در این ده ساعت علاوه بر تدریس کل تست های ده سال اخیر کنکور و تست های شبیه ساز و تالیفی برای شما حل میشود و کنار آن به هیچ منبع دیگری حتی برای تست نیاز ندارید.

مثلثات حرف آخر شامل چه مباحثی است؟

در پکیج مثلثات حرف آخر تمامی مطالبی که در سه سال دهم ، یازدهم و دوازدهم شما  یاد میگیرید به صورت یکجا و فقط در 10 ساعت به شما آموزش داده میشود. در این پکیج از الگوهای زیر استفاده شده است.

  1. الگوی مثلث قائم الزاویه : با استفاده از این الگو کل مفاهیم و روابط بین نسبت ها را فقط با یک مثلث یاد خواهید گرفت.
  2. الگوی پرتوان : الگوی ترکیبی با معادله ی درجه دو برای توان 4 و توان 6 نسبت های مثلثاتی به کار میرود و دیگر نیازی به حفظ کردن روابط نیست.
  3. الگوی  ضربدر های هم فاز و غیر همفاز : برای پیدا کردن سریع هم ارز یک زاویه در سایر ربع ها
  4. الگوی کلاغ ناقلا برای یک رابطه ی معروف تانژانتی
  5. الگوی ترمینال برای روابط مربوط به جمع و تفاضل زاویه
  6. الگوی عقربه ی n سر که مخاطب را از شر تمامی فرمول های معادلات مثلثاتی راحت میکند و سختترین سؤالات را با استفاده از آن میتوان زیر 30 ثانیه جواب داد.

 

 

مثلثات حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

از زبان خود استاد منتظری این موضوع را نقل میکنیم.

برای استفاده از ریاضی حرف آخر در هر سطحی که باشید حتی بعد از 10 سال خواهان شرکت مجدد در کنکور نیز باشید فقط لازم است 4 عمل اصلی ریاضی یعنی جمع و تفریق و تقسیم و ضرب را بلد باشید تا بتوانید از این محصول استفاده کنید.

در ادامه می توانید شیمی نظام جدید حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید

 

چگونه برای مثلثات حرف آخر برنامه ریزی می‌شود؟

برنامه ریزی جزو واجبات برای یک داوطلب کنکوری است و بدون استفاده از برنامه ریزی داوطلب بازدهی زیادی نخواهد داشت از این رو مشاورین موسسه اینجا وارد عمل می‌شوند و برای هر داوطلب یک پرونده تشکیل خواهند داد و طی یک سری فرایند ها کلیه ی اطلاعات داوطلب را در اختیار میگیرند و متناسب با هر داوطلب به او برنامه ی شخصی ارائه میدهند.

در ادامه می توانید اساتید حرف آخر را هم مشاهده بفرمایید.

 

چرا پکیج مثلثات حرف آخر انتخاب رتبه برتر ها است ؟

ممکن است سؤال شما نیز باشد که آیا تا کنکون با استفاده از پکیج مثلثات حرف اخر کسی توانسته نتیجه بگیرد. برای پاسخ این سؤال آمار زیر را بخوانید .

در سال 97 با استفاده از ریاضی حرف آخر افرادی چون محمد رضا خوشرو ، سروین سلیمان پور ، مهدی ایمانی ، میثم فرهمند پور و یا مهراد زارع که فقط در 30 دقیقه در درس ریاضی به درصد 94/7 رسید را نام برد .

مزایای پکیج مثلثات حرف اخر در برابر سایر منابع آموزشی :

در مقایسه با سایر منابع ، پکیج مثلثات حرف آخر از لحاظ اینکه تنها پکیج آموزش مثلثات به صورت شهودی میباشد و همچین کلیه ی فرمول ها را حذف کرده است و با استفاده از الگو مطالب را آموزش میدهد پیشتاز است. از طرفی دیگر کوتاه ترین زمان آموزش مثلثات و پرتست ترین منبع نیز میباشد.

در ادامه می توانید ریاضی نظام جدید، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید

 

چرا پکیج مثلثات حرف آخر باید تهیه شود ؟ 

 

اگر خواهان اختصاص 3 تست قطعی کنکور به خود در حدود 10 ساعت میباشید و میخواهید کل مثلثات را بدون حفظ حتی یک ف6رمول یاد بگیرید پکیج مثلثات حرف آخر در 10 ساعت شما را به تمام خواسته هایتان میرساند و هر آنچه از یک محصول آموزشی انتظار دارید را میتوانید در پکیج مثلثات حرف آخر مشاهده کنید.

 

  • ۹۹/۰۸/۱۳
  • حرف آخر منتظری

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی