موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

موسسه حرف آخر

آموزش کنکور با انیمیشن و تصویرسازی

فیزیک کنکور

درسی با روابط ، اهمیت و موضوعات نسبتاً متفاوت در هر یک از گروههای آزمایشی ریاضیات ، فیزیک و علوم تجربی. نمره این درس در ریاضیات 9 است و این دومین دوره تخصصی اصلی در این زمینه است و نمره این دوره در رشته تجربی 6 است.

فیزیک در گروه دوره های محاسبات قرار می گیرد ، بنابراین به روش تدریس و روش تدریس خاص خود نیاز دارد.

از آنجا که این دوره دومین دوره مهم ریاضیات مهم یا به عبارت دیگر دومین دوره مهم ریاضیات است ، این دوره در رشته ریاضیات بسیار مهم است و در برنامه درسی داوطلبان ریاضیات جایگاه ویژه ای دارد.

با این وجود ، در رشته تجربی ، میانگین درصد دریافتی داوطلبان کمتر از دو واحد دروس زیست شناسی و شیمی است و مورد قبول داوطلبان تجربی نیست. این می تواند یک امتیاز ویژه برای یک داوطلب باشد.

 

ویژگی های تدریس استاد کامیار در پکیج فیزیک جامع حرف آخر :

 

 

درسی با نگرش ، اهمیت و مباحث نسبتاً متفاوت در هر یک از گروههای آزمایشی ریاضی ، فیزیک و علوم تجربی. این دوره در ریاضیات نمره 9 دارد و این دومین دوره تخصصی مهم در این زمینه است و این دوره در رشته تجربی نمره 6 دارد.

فیزیک در گروه دوره های محاسبات قرار می گیرد ، بنابراین به روش تدریس و روش تدریس خاص خود نیاز دارد.

از آنجا که این درس دومین دوره مهم ریاضیات یا به عبارتی دومین دوره مهم ریاضیات است ، این دوره در زمینه ریاضیات بسیار مهم است و در برنامه درسی داوطلبان ریاضی دانان از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

در ادامه می تونید برنامه 1000 ساعته حرف آخر رو هم مشاهده بفرمایید، که با این برنامه می تونید در عرض 4 ماه پرونده کل درس هاتون رو ببندید و تا کنکور 7 بار همه درس هاتون رو مرور بکنید.

 

با این وجود ، در رشته تجربی ، میانگین درصد دریافتی داوطلبان کمتر از دو واحد دروس زیست و شیمی است و توسط داوطلبان تجربی پذیرفته نمی شود. این می تواند یک امتیاز ویژه برای یک داوطلب باشد.

سطح دوم: مدل سازی

مطمئناً شما از فرمول های فیزیکی زیادی رنج می برید ، به خصوص در فیزیک پایه های یازدهم و دوازدهم. اما نکته خوب این است که دیگر هیچ فرمول و روش دیگری در بسته فیزیک کامیار وجود ندارد که فقط برای یک نوع سوال خاص بتوان پاسخ داد ، اما از مدل سازی آن کاملاً استفاده شده است. از الگوها می توان برای حل همه مشکلات در یک موضوع استفاده کرد.

 

پکیج فیزیک جامع حرف آخر مناسب چه افرادی است ؟

 

در بسته فیزیک ، حرف آخر در آموزش به گونه ای است که حتی آن دسته از داوطلبانی که از این دوره فرار کرده اند و یا با حل فرمول های زیادی از مطالعه آن می ترسند ، بیشترین تعداد داوطلب برای مبتدیان هستند (آمادگی ضعیف ، رشته). تاریخ گذشته ، فارغ التحصیلی) این دوره بدون هیچ فراری و ترس ، زیرا انیمیشن سازی مطالب در این دوره ، مطالب را بسیار ساده می کند و از همه مهمتر ، درس را از طریق روش های آزمون مفهومی ، اساسی و سریع که کاملاً علمی است ، معرفی می کند. منطقی هم وجود دارد. روش ها ، شما نه تنها از آزمایش در این دوره خسته خواهید شد ، بلکه تست کردن در این دوره یکی از لذت بخش ترین موارد برای شما خواهد بود. در ادامه می توانید پکیج های شیمی حرف آخر، که از تخفیف های ویژه ای بهره مند هستند هم مشاهده بفرمایید.

 

 

 

در حرف آخر چگونه برای فیزیک جامع برنامه ریزی میشود ؟

در مؤسسۀ ما این امکان را برای داوطلب فراهم آوردیم تا همراه با هرکدام از پکیج هایی که در اختیار دارند مشاوره و برنامه ریزی رایگان توسط مشاوران ارشد حرف آخر را هم دریافت بکنند.

این برنامه ریزی با توجه به تعریف سطح هر داوطلب انجام می شود ، در این برنامه ابتدا بر اساس شرایط داوطلب و میزان و اهمیت هر دوره تدوین می شود. سپس ، بر اساس این برنامه ، به داوطلب برنامه ای با حجم روزانه و هفتگی متناسب با بسته ها پیشنهاد می شود. در این برنامه دست و پا گیر ، نوبت به مرور بسته ها ، پر کردن یک جزوه ، استفاده از کتاب های کار ، تجزیه و تحلیل و بررسی تست ها به همراه پر کردن گزارش خطا است و وقت آن است که تمام مثال ها ، تمرین ها و تست های کتاب را بدست آورید. درس را حل کنید. و این دوره برای داوطلب کاملاً مشخص شده است ، تا جایی که در این دوره داوطلب توانایی تجزیه و تحلیل و علامت گذاری تست های مارک دار روی هر مبحث را تا 3 برابر دارد.

 

تفاوت پکیج جامع فیزیک حرف آخر با سایر منابع آموزشی:

 

 

در این بسته خواهید دید که الگوها و نقشه های راه برای همه بخشها و دروس کتاب برای تعداد زیادی فرمول و تکنیک ارائه شده است ، که اولین کاری بود که استاد کامیار در نامه آخر انجام داد. در بسیاری از مباحث عمومی در آموزش فیزیک ، روشهای مختلفی را می بینید که برای هر مبحث و فرمول پیشنهاد شده است. هر فرمول باید استثناهای زیادی داشته باشد ، که بسیار دشوارتر و زمانبرتر از حفظ فرمول است. ، اما این کشف بی نظیر استاد کامیار به کابوس حفظ بسیاری از فرمولها در آموزش فیزیک پایان داده است تا جایی که در پکیج کامل فیزیک حرف آخر دیگر نیازی به حفظ کردن فرمول های فراوان و طولانی نخواهید داشت . به عنوان مثال ، الگوی v-t در یک فصل از یک فیلم ، که دیگر در این فصل نیازی به فرمول آن نخواهید داشت. تعجب نکنید اگر کل فصل حرکت شناسی ، که در یک در این آموزش فقط از حدود 30 فرمول در آموزش استفاده شده است که در آخرین نامه بدون فرمول ارائه شده است.

یک مدل سیستمی که از صفر تا صد فصل پویا را پوشش می دهد.

یک مدل مقیاس که به شما کمک می کند به تمام سوالات دشوار تغییر وضعیت مواد در فصل دما ، به عنوان مثال ، آب آشامیدنی پاسخ دهید.

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی